
Port Pavilion
Dé plek in Rotterdam voor informatie en inspiratie om de haven in te gaan en écht te leren kennen.
In het Leuvepaviljoen tussen Coolsingel en de Erasmusbrug vind je Port Pavilion, het infopunt dat je de havenkant van Rotterdam laat zien. Port Pavilion is het startpunt om de haven te ontdekken en te beleven.
De elf meter lange fotomaquette met interactieve projectie geeft je een overzicht van alle fietsroutes, uitkijkpunten, tours, attracties, stranden, natuur- en recreatiegebieden in en rondom de haven. De haven is zo in beeld gebracht dat het lijkt alsof je er al bent. Enthousiaste HavenHosts helpen je bij het samenstellen van jouw ideale havenuitje. Van het ontdekken van de stadshavens tot het spotten van zeehonden op Maasvlakte 2.
Naast Port Pavilion vind je in het paviljoen werkplaatsen. Hier demonstreren lassers, smeden en timmerlieden van het Maritiem Museum hun skills. Ook geniet je van ijs, wafels en uitstekende koffie bij Loeve. In de zomer kun je hier heerlijk neerploffen op de strandstoelen!
Kom langs en ontdek wat er allemaal in de haven te doen is! Meer info vind je op de website, via de roze button.
Beelden: Jerry Lampen
Deze activiteit is op meerdere dagen in de zomervakantie. Check alle data via de roze button.
Port of Rotterdam
Schiedamsedijk 68
3011 EJ Rotterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Gratis entreeToon op kaart
Meer inspiratie


Museum Hoge Woerd
Beleef deze zomervakantie spannende avonturen bij Museum Hoge Woerd!
Soesterberg Zomeroffensief
Een knallende afsluiting van je zomer bij het NMM! Tanks, vliegtuigen… Alles wordt uit de kast getrokken
Zomervakantie bij GeoFort
Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Heerlijk buiten zwemmen in zwembaden én natuurwater!
Een kindvriendelijk buitenzwembad of prachtig natuurwater: in en om Utrecht vind je veel fijne zwemplekken om met de kinderen naartoe te gaan! Wij hebben de leukste openluchtbaden en natuurzwemplekjes vast voor je op een rijtje gezet. Veel spetter en spatter plezier!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!