Puur van ’t Land
Bij deze boerderij in Bunnik vind je elk seizoen verse producten en passende workshops.
Bij Puur van ’t Land in Bunnik valt er het hele jaar door van alles te beleven. Kom langs om verse producten te plukken, zoals kersen in de zomer of pompoenen en sierkalebassen in het najaar.
Tijdens speciale activiteiten, zoals de Pompoen Snijdagen, kunnen kinderen hun eigen pompoen uitzoeken en uithollen.
Naast plukken en knutselen is er ook volop gelegenheid om te leren over de natuur en het boerenleven.
Meer info vind je via de roze websitebutton!
Puur van ’t Land
Rijsbruggerweg 1a
3981 HN Bunnik
Openingstijden
Zie website
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Klimbos Zeist
Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.
Kinderen eten gratis bij Buurten
Tijdens de zomervakantie kunnen kinderen gratis dineren bij de restaurants Buurten in Utrecht!
ARTIS Zoomeravonden
Ontdek tijdens de Zoomeravonden het levendige ARTIS-Park in Amsterdam in een ander daglicht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!
Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!