Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Cattenbroekerplas

Neem een heerlijke duik in deze verfrissende recreatieplas in Woerden. Super met kids!

Recreatieplas Cattenbroek is niet zo bekend. Maar het is een heerlijke plek om met je kinderen lekker af te koelen. Zwemkleding aan, picknickmand mee en stap samen een stukje Nederland binnen vol met water, zand, strand en speelmogelijkheden. De Cattenbroekerplas is heerlijk voor jong en oud!

Je kunt chillen op het warme zand of je handdoekje op de grasvlakte neerleggen. Het zwemgedeelte is afgezet met een ballenlijn waarbij de waterdiepte niet verder gaat dan 1.40 meter.

Op het strand zijn sanitaire voorzieningen, ook kun je er snacks en iets te drinken kopen.

Via de Cattenbroekerdijk en de Zeeweg kom je bij het strandje. Handig, parkeren en toegang tot het strand zijn gratis! Maar nog fijner natuurlijk om op de fiets te komen. 

Meer info over deze gratis recreatieplas in Woerden vind je via de roze websitebutton!

Benieuwd naar meer leuke zwemplekjes in natuurwater in regio Utrecht? We hebben de moooiste plekjes op een rijtje gezet! 

Recreatieplas Cattenbroek

Zeeweg 1

3446 XX Woerden

Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Utrecht

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Muzikale vakantie

Klaar voor muzikale weetjes en activiteiten? Museum Speelklok is deze vakantie elke dag open!

Duik in het Romeinse verleden

Laat je deze voorjaarsvakantie meevoeren in de wereld van archeologie bij Museum Hoge Woerd!

Voorjaarsvakantie in het UMU

In de vakantie kun je in het UMU weer extra veel onderzoeken. Voor alle nieuwsgierige kinderen en ouders!

Nieuwe topfilms bij Kinepolis

Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Jaarbeurs Utrecht!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kinderactiviteiten in de voorjaarsvakantie!

Tips voor de leukste kinderactiviteiten en uitjes in de voorjaarsvakantie 2026 in regio Utrecht! De krokusvakantie is een heerlijke tijd om eropuit te gaan met het gezin.

Nieuwsgierige kids…. opgelet!

Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie

In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief