Cattenbroekerplas
Neem een heerlijke duik in deze verfrissende recreatieplas in Woerden. Super met kids!
Recreatieplas Cattenbroek is niet zo bekend. Maar het is een heerlijke plek om met je kinderen lekker af te koelen. Zwemkleding aan, picknickmand mee en stap samen een stukje Nederland binnen vol met water, zand, strand en speelmogelijkheden. De Cattenbroekerplas is heerlijk voor jong en oud!
Je kunt chillen op het warme zand of je handdoekje op de grasvlakte neerleggen. Het zwemgedeelte is afgezet met een ballenlijn waarbij de waterdiepte niet verder gaat dan 1.40 meter.
Op het strand zijn sanitaire voorzieningen, ook kun je er snacks en iets te drinken kopen.
Via de Cattenbroekerdijk en de Zeeweg kom je bij het strandje. Handig, parkeren en toegang tot het strand zijn gratis! Maar nog fijner natuurlijk om op de fiets te komen.
Meer info over deze gratis recreatieplas in Woerden vind je via de roze websitebutton!
Benieuwd naar meer leuke zwemplekjes in natuurwater in regio Utrecht? We hebben de moooiste plekjes op een rijtje gezet!
Recreatieplas Cattenbroek
Zeeweg 1
3446 XX Woerden
Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!