Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kleine gerechtjes proeven

Bij Leen kun je Aziatische gerechtjes proeven en delen met elkaar. Ook is er een kinderhoek!

Bij dit restaurant kun je genieten van heerlijke kleine Aziatische gerechtjes. Bestel en deel ze met elkaar. Met mooi weer kun je plaatsnemen op het grote zonnige terras.

De kinderen kunnen zich hier buiten uitstekend vermaken in de aparte speelhoek met schommels en een glijbaan.

Leuk! De kids kunnen zelf hun kindermenu samenstellen in een Aziatische bentobox en krijgen daarbij een verrassing.

Klik voor meer info over restaurant Leen op de roze button.

Wil je meer weten over Aziatische restaurants in Utrecht? Kijk dan op ons overzicht met Aziatische restaurants in Utrecht.

Restaurant Leen

Heuveloord 140

3523 CK Utrecht

Openingstijden Maandag t/m zondag vanaf 11 uur.
Prijs Kindermenu voor € 7,25
Mail direct

Mail direct naar Restaurant Leen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Paasbrunch op de skipiste

Combineer een heerlijke paasbrunch met leuke activiteiten bij Skipiste Nieuwegein!

Paasbrunch op het fort

Vier Pasen met een kindvriendelijke brunch en paasactiviteiten op Fort de Gagel!

Kindvriendelijke paasbrunch bij Buurten

Bomvol lekkernijen en een eierdopje om te schilderen. Bij drie van de restaurants!

Fort & Food Paasfestival

Fort bij Vechten verandert op 5 & 6 april in een levendig familiefestival. Mis het niet!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief