Kinderkledingbeurs Bunnik
Tweedehands kleding en speelgoed zoeken een tweede leven op de kledingbeurs in Bunnik!
Stichting Speel-o-theek Wobbel organiseert 2 keer per jaar een Kinderkleding- en speelgoedbeurs in Bunnik. De beurzen vinden plaats in het voorjaar en in het najaar. Van de opbrengst komt 25% ten goede aan Speel-o-theek Wobbel.
De beurs is normaal gesproken geopend van 9.00 tot 12.00. De locatie is Partou KDV en BSO Camminghalaan (ingang aan de kant van de P. Heggelaan) in Bunnik.
Op 21 maart 2026 vindt er weer een najaarsbeurs plaats. Stichting Speel-o-theek Wobbel kan niet wachten om alle bezoekers weer te ontvangen!
Klik voor meer info over de Kinderkleding- en speelgoedbeurs in Bunnik op de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Buitengoed de Boomgaard
Ontdek dit geheime plekje: een fantastisch kidsparadijs lekker dichtbij!
Kinderen eten gratis bij Buurten
Tijdens de meivakantie kunnen kinderen gratis dineren bij de restaurants Buurten in Utrecht!
Noet Noet en het geheime kasteelfeest
Ontdek de verborgen bovenverdieping van Kasteel de Haar tijdens de knuffelbare kindertour!Blogs & inspiratie
Alle blogs
KORTING op tickets Fonteyn Festival. Ieder jaar echt een feestje voor het hele gezin!
Een heerlijk festival met een speciaal kinderprogramma op de zondag. Kidsproof mag weer een mooie korting geven, gebruik hiervoor de kortingscode: KIDSPROOF15
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
25x leuke meivakantie-uitjes voor kinderen op een rijtje in regio Utrecht!
Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier ons overzicht met tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!