Het grote Speelbos
In dit grote speelbos in Houten vind je geweldige speelplekken voor alle leeftijden!
Het Speelbos hoort bij het natuurgebied Nieuw Wulven waar speciaal voor de kinderen een groot speelbos is aangelegd. Anders dan een gewone speeltuin zijn er natuurlijke objecten waar kinderen mee spelen. Gebruik je fantasie en beleef de natuur!
Het speelbos bestaat uit zes plekken: de Nieuwe Wulvense Waterlinie, het verdronken bos, de vliegerweide, de Romeinse Notenakker, het grote fort en het kleine dwaalbos.
Al deze gebieden hebben hun eigen speelplekken en thema’s. Van een waterspeelplaats, een trapveldje en een dwaalbos tot een klimtouwen constructie over het water… Kinderen van alle leeftijden kunnen zich hier vermaken!
Het speelbos ligt net buiten de Rondweg tussen de bedrijventerreinen Het Rondeel en Doornkade. Er is voldoende parkeergelegenheid.
Klik voor meer info over het Speelbos Nieuw Wulven op de roze button.
Meer inspiratie
Nationaal Bomenmuseum
Een enorme boomhut, coole speurtochten, een speeltuin en meer. Laat je verwonderen door het bomenrijk!
Spelletjesfans opgelet!
Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht op 8 en 9 november
Fabriek Woerden
Superleuke indoor activiteiten bij de Fabriek Woerden voor kids van verschillende leeftijden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
De 15 leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht
Leuke en mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in en om Utrecht! Wij zetten de 15 leukste wandelingen in het bos voor je op een rijtje.
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.