Spelen op het Bankaplein!
Bij speeltuin Bankaplein kunnen je heerlijk spelen, klimmen en glijden. Super leuk!
Deze gezellige speeltuin vind je in de de Utrechtse wijk Lombok. Er is hier echt van alles te doen voor kinderen!
Professor Loep is sinds eind juni 2014 op vrijwillige basis de beheerder van speeltuin Bankaplein. In deze speeltuin staat Het Kunstlaboratorium, atelier en werkplek van Professor Loep.
Het Kunstlaboratorium is op vaste momenten opengesteld voor kinderen om kennis te maken met Kunst, Techniek & Natuur. Daarnaast worden er diverse workshops en clubs/cursussen aangeboden voor kinderen. Kijk op Kunstlaboratorium voor meer informatie.
Meer inspiratie
Kabouterpad Natuurkwartier
Knapzak op je rug en speuren maar tijdens je tocht op het Kabouterpad van Natuurkwartier Nieuwegein!
Play-in: oneindig veel fun!
Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.
Fabriek Woerden
Superleuke indoor activiteiten bij de Fabriek Woerden voor kids van verschillende leeftijden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 15 leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht
Leuke en mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in en om Utrecht! Wij zetten de 15 leukste wandelingen in het bos voor je op een rijtje.
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.