Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen bij Eilandsteede

Kom jij ook spelen bij Eilandsteede? Kinderen onder de 6 jaar zijn welkom met begeleider!

In deze speeltuin kun je volop klimmen, klauteren, glijden en spelen. Ook is er speelmateriaal te leen.

Er is buiten van alles te beleven! Spelen met water op de watertrap, klimmen in de touwen en van de glijbaan in het speelkasteel.

Met de Samen Spelen subsidie heeft Utrecht Natuurlijk hard gewerkt om de speeltuin van Eilandsteede nog beter toegankelijk te maken voor iedereen. Zo zijn er onder andere prachtige houten vlonders aangelegd langs de rand van de zandbak, zodat mensen in een rolstoel makkelijker bij de zandbak kunnen komen.

Er worden heel vaak extra activiteiten georganiseerd. Klik voor meer info over Eilandsteede op de roze button!

Ben je op zoek naar meer leuke speeltuinen? Kijk dan op ons overzicht met alle speelplekken in Utrecht.

Speeltuin Eilandsteede

Vreugdenhillaan 31

3526 ZB Utrecht

Openingstijden Klik door naar de site voor de actuele openingstijden.
Prijs Gratis toegang
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Pathé Kids Festival

Bezoek deze zomer Pathé Utrecht Leidsche Rijn en maak kans op één minuut gratis shoppen bij Intertoys!

Op vleermuisavontuur én lekker eten

Geniet van te gekke kinderactiviteiten rondom de expositie op Fort de Gagel!

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Vier zomer op Kasteel de Haar, het landgoed verandert in een vrolijk zomerverblijf vol kindervertier!

Boerendoolhof – De Meern

Het Boerendoolhof is een super tof uitje voor het hele gezin! Kan jij de uitgang én de code vinden?

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!