Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Fort Ruigenhoek

Ontdek Fort Ruigenhoek met de gids van Staatsbosbeheer en geniet van de natuur!

Fort Ruigenhoek is in de 19e eeuw gebouwd, als onderdeel van de Nieuwe Hollandse Waterlinie. De gids vertelt je alle spannende verhalen van vroeger over het Fort en de planten en dieren die hier voorkomen. Zo werden de planten van het Fort vroeger gebruikt als camouflage. Ook zijn er hier allerlei bijzondere dieren te vinden!

Leuk uitje voor het hele gezin, maak een wandeling en bewonder het prachtige Fort. Zeker een bezoekje waard!

Klik voor meer informatie op de roze button.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Staatsbosbeheer - Fort Ruigenhoek

Ruigenhoeksedijk

3737 Groenekan

Openingstijden Diverse data verspreid over het jaar.
Mail direct

Mail direct naar Staatsbosbeheer - Fort Ruigenhoek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

Kruipsessies

Samen luisteren en verwonderen bij TivoliVredenburg tijdens een muzikale belevenis voor de allerkleinsten

Buitenavontuur rond de Grebbelinie

Rond het Grebbelinie Bezoekerscentrum is heel veel te beleven. Een prachtige omgeving!

Slootjesdagen

Duik de sloot in en ontdek wat er in het water leeft tijdens de Slootjesdagen van Utrecht Natuurlijk!

PodiumBuiten

Geniet languit op het gras van een te gek zomerprogramma op het buitenpodium van Podium Hoge Woerd!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

Kinderzwemfeestje in Utrecht? Check ons overzicht met de leukste plekken!

Op zoek naar een tof zwemfeestje voor kinderen in regio Utrecht? In en rondom Utrecht vind je volop leuke locaties voor een spetterend kinderfeestje in het zwembad.

Apeleuke les bij Monkey Moves!

Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt? 

Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!

Gooien met Verf | Getest door Kidsproof

Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief