Natuurterrein de Kievit
Bij de Kievit kun je de natuur ontdekken met leuke activiteiten voor jong en oud!
Ontdek de natuur met leuke activiteiten zoals een speurtocht, vogelworkshop, of bijenexcursie. Ontdek de bodem- en waterdiertjes in de Kikkerpoel of maak een wandeling door het mooie natuurterrein.
Ook kun je bij de Kievit je kinderfeestje vieren! Voor elke leeftijd organiseert de Kievit stoere, spannende, mooie en lekkere activiteiten voor een creatief natuurfeestje!
Kortom, een leuke plek om met het hele gezin naartoe te gaan!
Klik voor meer info op de roze button.
Meer inspiratie nodig? Bekijk ons overzicht met meer natuuruitjes in regio Utrecht!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Herfststukjes in regio Utrecht
Geniet deze herfstvakantie van het mooiste jeugdtheater. Het aanbod is heel groot en divers!
Herfstvakantie bij GeoFort
Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!
Op ontdekkingstocht in de Romeinse tijd
Laat je deze herfstvakantie meevoeren in de wereld van de Romeinen bij Museum Hoge Woerd!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd
Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!