Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurterrein de Kievit

Bij de Kievit kun je de natuur ontdekken met leuke activiteiten voor jong en oud!

Ontdek de natuur met leuke activiteiten zoals een speurtocht, vogelworkshop, of bijenexcursie. Ontdek de bodem- en waterdiertjes in de Kikkerpoel of maak een wandeling door het mooie natuurterrein.

Ook kun je bij de Kievit je kinderfeestje vieren! Voor elke leeftijd organiseert de Kievit stoere, spannende, mooie en lekkere activiteiten voor een creatief natuurfeestje!

Kortom, een leuke plek om met het hele gezin naartoe te gaan!

Klik voor meer info op de roze button.

Meer inspiratie nodig? Bekijk ons overzicht met meer natuuruitjes in regio Utrecht!

Stichting de Kievit

Haanwijk 5

3481 LJ Harmelen

Toon op kaart

Meer inspiratie

Minecraften in de zomervakantie

Zowel online als offline kun je aan de slag met superleuke Minecraft spellen op GeoFort!

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Vier zomer op Kasteel de Haar, het landgoed verandert in een vrolijk zomerverblijf vol kindervertier!

Pathé Kids Festival

Bezoek deze zomer Pathé Utrecht Leidsche Rijn en maak kans op één minuut gratis shoppen bij Intertoys!

Muzikale vakantie

Maak, bouw en ontdek mee bij Museum Speelklok. Ontdek ook het nieuwe Music Machines & Me!

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!