Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurterrein de Kievit

Bij de Kievit kun je de natuur ontdekken met leuke activiteiten voor jong en oud!

Ontdek de natuur met leuke activiteiten zoals een speurtocht, vogelworkshop, of bijenexcursie. Ontdek de bodem- en waterdiertjes in de Kikkerpoel of maak een wandeling door het mooie natuurterrein.

Ook kun je bij de Kievit je kinderfeestje vieren! Voor elke leeftijd organiseert de Kievit stoere, spannende, mooie en lekkere activiteiten voor een creatief natuurfeestje!

Kortom, een leuke plek om met het hele gezin naartoe te gaan!

Klik voor meer info op de roze button.

Meer inspiratie nodig? Bekijk ons overzicht met meer natuuruitjes in regio Utrecht!

Stichting de Kievit

Haanwijk 5

3481 LJ Harmelen

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kinderen eten gratis bij Buurten

Tijdens de zomervakantie kunnen kinderen gratis dineren bij de restaurants Buurten in Utrecht!

Okkiedag

Wat een feest: de hele dag sportieve en creatieve activiteiten bij de Okkiedag van Play-in!

Klimbos Zeist

Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.

Op ontdekkingsreis in de zomervakantie

Ga op avontuur bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!

Hoera, zomervakantie 2026! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!