Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurterrein de Kievit

Bij de Kievit kun je de natuur ontdekken met leuke activiteiten voor jong en oud!

Ontdek de natuur met leuke activiteiten zoals een speurtocht, vogelworkshop, of bijenexcursie. Ontdek de bodem- en waterdiertjes in de Kikkerpoel of maak een wandeling door het mooie natuurterrein.

Ook kun je bij de Kievit je kinderfeestje vieren! Voor elke leeftijd organiseert de Kievit stoere, spannende, mooie en lekkere activiteiten voor een creatief natuurfeestje!

Kortom, een leuke plek om met het hele gezin naartoe te gaan!

Klik voor meer info op de roze button.

Meer inspiratie nodig? Bekijk ons overzicht met meer natuuruitjes in regio Utrecht!

Stichting de Kievit

Haanwijk 5

3481 LJ Harmelen

Toon op kaart

Meer inspiratie

Sterrenkijkavonden

Spannend, Sterrenkijkavonden bij Sonnenborgh - museum & sterrenwacht. Ontdek het heelal!

Herfstvakantie vol kattenkwaad

Ga deze herfstvakantie op pad met Noet Noet en ontdek de geheime kamers van Kasteel de Haar!

Hoe?Zo! Show (8+)

Alle vragen komen voorbij tijdens de interactieve wetenschapsshow voor kinderen in TivoliVredenburg!

Muzikale herfstvakantie

Klaar voor muzikale weetjes en activiteiten? Museum Speelklok is deze vakantie elke dag open!

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Herfststukjes – jeugdtheater in de vakantie

Vier de herfstvakantie in het theater! Tijdens jeugdtheaterfestival Herfststukjes presenteren acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort een programma vol magie voor jong en oud. Beleef samen met je (klein)kinderen een middag vol verwondering, bijvoorbeeld bij een van onderstaande voorstellingen. Je vindt er nog veel meer op Herfststukjes.nl.

Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd

Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!