Natuurterrein de Kievit
Bij de Kievit kun je de natuur ontdekken met leuke activiteiten voor jong en oud!
Ontdek de natuur met leuke activiteiten zoals een speurtocht, vogelworkshop, of bijenexcursie. Ontdek de bodem- en waterdiertjes in de Kikkerpoel of maak een wandeling door het mooie natuurterrein.
Ook kun je bij de Kievit je kinderfeestje vieren! Voor elke leeftijd organiseert de Kievit stoere, spannende, mooie en lekkere activiteiten voor een creatief natuurfeestje!
Kortom, een leuke plek om met het hele gezin naartoe te gaan!
Klik voor meer info op de roze button.
Meer inspiratie nodig? Bekijk ons overzicht met meer natuuruitjes in regio Utrecht!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Jaarbeurs Utrecht
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Jaarbeurs Utrecht, een tof gezinsuitje!
Play-in: oneindig veel fun!
Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.
Herfstvakantie in het Mediamuseum
Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwonderingBlogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor de herfstvakantie met kinderen in Utrecht
Het is (bijna) herfstvakantie 2026 en dus een weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben de leukste tips voor je verzameld; van actieve herfstuitjes in de natuur tot overdekte gezinsuitjes en creatieve activiteiten.
Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd
Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!