Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Recreatieplas Strijkviertel

Open plas met veel beplanting en strand. Hier kun je zwemmen, surfen en vissen!

Een lekker plekje om met mooi weer naartoe te gaan. Er is hier van alles: strand- en ligweiden, parkeerplaats, toiletgebouw en snackwagen. Rondom de plas is een fiets- en wandelpad aangelegd. Je kunt in het water zwemmen, surfen en vissen. Het terrein is ook heel geschikt voor andere activiteiten zoals wandelen en picknicken. 

Wil je meer weten over deze recreatieplas waar je in de zomer buiten kan zwemmen? Klik dan door naar de site via de roze button.

Strijkviertel

Strijkviertel

Utrecht

Meer inspiratie

Herfstvakantie in het Mediamuseum

Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering

Nieuw in het Zaans Museum

Bewonder de tentoonstelling 'Polderen, zet het land naar je hand' en bouw je eigen polder!

Oom Fjodor, de kleine dierenvriend

Beleef een absurd komische voorstelling van Het Filiaal met livemuziek en praatgrage dieren!

Herfstvakantie in het UMU

Tijdens de vakantie is er weer van alles te ontdekken in het Universiteitsmuseum Utrecht!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Avontuurlijk jeugdtheater

In de herfstvakantie is het weer tijd voor festival Herfststukjes! De mooiste jeugdvoorstellingen vol met humor, fantasie, muziek en dans komen voorbij. Herfststukjes is een samenwerking van acht theaters in Amersfoort, Houten en Utrecht. Hieronder vind je een kleine greep uit de voorstellingen die te zien zijn. Veel plezier!

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Tips voor de herfstvakantie met kinderen in Utrecht

Het is (bijna) herfstvakantie 2025 en dus een weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben de leukste tips voor je verzameld; van actieve herfstuitjes in de natuur tot overdekte gezinsuitjes en creatieve activiteiten.

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief