Survivalfeestje
Verleg je grenzen en klim en klauter erop los tijdens een tof survivalfeestje bij Hang-On!
Houd je van spanning, uitdaging, doorzetten en ben je niet bang om vies te worden? Dan is een survivalfeestje bij Hang-On echt wat voor jou!
Een kinderfeestje bij Hang-On betekent een aantal uur lekker klimmen en klauteren op een schitterende locatie in het bos. Ze beschikken over een uitgebreid hindernisparcours, over en om het water heen. Ook vind je er een tof water- en een bosparcours.
Onder begeleiding van een ervaren instructeur krijg je een les op maat en maak je samen met je vriendjes en vriendinnetjes kennis met deze leuke sport. Houd er wel rekening mee dat alles buiten is, dus ook bij slecht weer gaat het survivalfeest gewoon door.
Je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Ga je voor een Standaardfeestje, een Robin Hood feestje of een op maat gemaakt survivalfeestje? De keuze is aan jou!
Goed om te weten
De feestjes zijn geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar en de invulling van de feestjes kan per leeftijdsgroep verschillen. Het is aan te raden om kleren te dragen die tegen een stootje kunnen en vies mogen worden. Bij sommige onderdelen kan het zijn dat je nat wordt, dus het is een goed idee om een extra setje kleren mee te nemen.
Klik voor meer info door via de roze button!
Survivalgroep Hang-On
Hydeparklaan 24
3941 ZK Doorn
Openingstijden
Woensdagmiddag, vrijdagmiddag en zaterdag (in overleg is eventueel ook een ander tijdstip mogelijk)Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Zelf achter de draaischijf
Bij ClayGym kun je samen pottenbakken op de schijf, kleien en veel lol maken tijdens een kinderfeestje!
Cool: Speleo plus klimmen
Workshop dubbeldekker bij Neoliet; combineer de spannende avonturentunnel met klimmen
Lasergame of Social Games-feestje
Nieuwe hit! Check deze twee supercoole feestjes bij The Team Building.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!
48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit
Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!