Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Survivalfeestje

Verleg je grenzen en klim en klauter erop los tijdens een tof survivalfeestje bij Hang-On!

Houd je van spanning, uitdaging, doorzetten en ben je niet bang om vies te worden? Dan is een survivalfeestje bij Hang-On echt wat voor jou!

Een kinderfeestje bij Hang-On betekent een aantal uur lekker klimmen en klauteren op een schitterende locatie in het bos. Ze beschikken over een uitgebreid hindernisparcours, over en om het water heen. Ook vind je er een tof water- en een bosparcours.

Onder begeleiding van een ervaren instructeur krijg je een les op maat en maak je samen met je vriendjes en vriendinnetjes kennis met deze leuke sport. Houd er wel rekening mee dat alles buiten is, dus ook bij slecht weer gaat het survivalfeest gewoon door.

Je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Ga je voor een Standaardfeestje, een Robin Hood feestje of een op maat gemaakt survivalfeestje? De keuze is aan jou!

Goed om te weten
De feestjes zijn geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar en de invulling van de feestjes kan per leeftijdsgroep verschillen. Het is aan te raden om kleren te dragen die tegen een stootje kunnen en vies mogen worden. Bij sommige onderdelen kan het zijn dat je nat wordt, dus het is een goed idee om een extra setje kleren mee te nemen.

Klik voor meer info door via de roze button!

Survivalgroep Hang-On

Hydeparklaan 24

3941 ZK Doorn

Openingstijden Woensdagmiddag, vrijdagmiddag en zaterdag (in overleg is eventueel ook een ander tijdstip mogelijk)
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Tuben met je feestje (6+)

Supercool, ga tuben bij Skipiste Nieuwegein en glijd met een opblaasband de berg af!

Gooien met verf

Lekker gooien met verf en tegelijkertijd een mooi kunstwerk maken bij de Fabriek Woerden. Wat een feest!

Bubbelbal & Archery Attack

Daag je vriendjes/ vriendinnetjes uit voor een potje bubbelbal of archery attack bij Plezier en Spel!

Feestje bij FC Utrecht

FC Utrecht fans willen natuurlijk hun kinderfeestje vieren in Stadion Galgenwaard!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief