Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Survivalfeestje

Verleg je grenzen en klim en klauter erop los tijdens een tof survivalfeestje bij Hang-On!

Houd je van spanning, uitdaging, doorzetten en ben je niet bang om vies te worden? Dan is een survivalfeestje bij Hang-On echt wat voor jou!

Een kinderfeestje bij Hang-On betekent een aantal uur lekker klimmen en klauteren op een schitterende locatie in het bos. Ze beschikken over een uitgebreid hindernisparcours, over en om het water heen. Ook vind je er een tof water- en een bosparcours.

Onder begeleiding van een ervaren instructeur krijg je een les op maat en maak je samen met je vriendjes en vriendinnetjes kennis met deze leuke sport. Houd er wel rekening mee dat alles buiten is, dus ook bij slecht weer gaat het survivalfeest gewoon door.

Je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Ga je voor een Standaardfeestje, een Robin Hood feestje of een op maat gemaakt survivalfeestje? De keuze is aan jou!

Goed om te weten
De feestjes zijn geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar en de invulling van de feestjes kan per leeftijdsgroep verschillen. Het is aan te raden om kleren te dragen die tegen een stootje kunnen en vies mogen worden. Bij sommige onderdelen kan het zijn dat je nat wordt, dus het is een goed idee om een extra setje kleren mee te nemen.

Klik voor meer info door via de roze button!

Survivalgroep Hang-On

Hydeparklaan 24

3941 ZK Doorn

Openingstijden Woensdagmiddag, vrijdagmiddag en zaterdag (in overleg is eventueel ook een ander tijdstip mogelijk)
Toon op kaart

Meer inspiratie

Fusion Drift

Beleef een next level kartervaring bij The Team Building. Met speed ups, slow downs en gave effecten!

Gooien met verf

Lekker gooien met verf en tegelijkertijd een mooi kunstwerk maken bij de Fabriek Woerden. Wat een feest!

Freerun party

Vier je feestje bij JUMP freerun De Bilt, ga lekker los en ervaar hoe leuk freerunnen is!

Feestje bij FC Utrecht

FC Utrecht fans willen natuurlijk hun kinderfeestje vieren in Stadion Galgenwaard!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

Naar de glamping met kids

Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!

Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek 2026

Bij Utrecht Natuurlijk organiseren ze van 16 t/m 24 mei de Blije Bijenweek. Tijdens deze week wordt aandacht gevraagd voor het onmisbare belang van bijen voor onze natuur en voedselvoorziening. Dit doen ze met leuke, leerzame en interactieve activiteiten voor het hele gezin.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief