Subtropisch genieten!
Eindeloos bubbelen, zwemmen en wel 100 keer van glijbaan? Kom naar 't Kikkerfort!
Bij zwembad ’t Kikkerfort in Breukelen kun je subtropisch zwemmen. Durf jij van de lange glijbaan en in de wildwaterstroom? Stoer! Voor de kleinsten is er een apart peuter- en kleuterbad, dat is fijn. En jijzelf? Geniet heerlijk in de warme whirlpool of neem een verrukkelijk kneippbad. Op en top genieten voor groot en klein!
Klik op de roze button voor meer informatie en de tijden van recreatief zwemmen.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Zapp Mattheus (8+)
Een verhaal over vriendschap, verraad en voetballen tot het donker wordt in TivoliVredenburg!
Central Park Festival
Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!
Voorjaarsfeest met de Boswachter
Een vrolijk voorjaarsfeest van OERRR in de buitenlucht, vlakbij Utrecht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!
Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!