De Verzetsgroep
Kraak je hersens om uit de escaperoom van The Team Building te ontsnappen. Top gezinsuitje!
Escaperooms zijn een echte hit, en niet voor niets! Het is superleuk om er een met het gezin te doen. Jong en oud kunnen samen bijdragen aan het oplossen van de puzzels…
Escaperoom de Verzetsgroep
Het is 1945 en Jacoba van Tongeren (leidster van Verzetsgroep 2000 en verantwoordelijk voor ongeveer 2500 onderduikers) krijgt bericht dat de Duitsers het hoofdkwartier van de verzetsgroep zijn binnengevallen. Op het hoofdkwartier ligt naast de gehele administratie ook de belangrijke coderingsmethode waarmee de leden van de verzetsgroep hun identiteit geheim houden.
Nadat Jacoba naar het hoofdkwartier is gesneld kijkt ze op een afstandje toe hoe de Duitsers in en uit lopen met de administratie. Op een gegeven moment verlaten de Duitse officieren het huis en niet veel later volgen de overgebleven soldaten. Dit is hét moment om naar binnen te gaan. Krijgen jullie de coderingsmethode uit het huis voordat de Duitsers terugkeren?
Laat je meevoeren in de escaperoom ‘De Verzetsgroep’. Ga samen aan de slag met de spannende puzzels en probeer tot een oplossing te komen. Kunnen jullie alle elementen gebruiken om de Escaperoom tot een goed einde te brengen? Leuk als gezinsutje of als activiteit met meer familieleden!
Het spel is te spelen met 2 t/m 8 spelers en duurt ongeveer 1 uur. Ga de uitdaging aan!
Klik voor meer info over de escaperoom op de roze button.
The Team Building
Admiraal Helfrichlaan 6
3527 KV Utrecht
Openingstijden
Klik op de roze button voor de actuele openingstijden.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Duik in het Romeinse verleden
Laat je deze voorjaarsvakantie meevoeren in de wereld van archeologie bij Museum Hoge Woerd!
Voorjaarsvakantie in het UMU
In de vakantie kun je in het UMU weer extra veel onderzoeken. Voor alle nieuwsgierige kinderen en ouders!
D.U.R.F.
TivoliVredenburg verandert in één groot hiphopfestival voor jong en oud, mét toffe workshops!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!
Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie
In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.