Feest bij de Torteltuin
Het Lentefeest bij speeltuin de Torteltuin wordt weer super! Springkussen, cakes versieren...
Op zaterdag 11 mei organiseren ze hier het Lentefeest. Naast de gewone speeltoestellen zijn er dan nog veel leuke extra’s! Wat denk je van springen op het springkussen? Ook kun je je eigen schort of cake versieren. Van 14.00 uur tot 15.30 uur geniet je van een leuke voorstelling in het poppentheater.
Tip! Koop deze dag ook weer een gezins-jaarabonnement. Met dit abonnement kan het hele gezin in de Torteltuin komen spelen, ook opa’s en/of oma’s die een dagje oppassen.
Klik voor meer info over de Torteltuin op de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Torteltuin
Kwartelstraat 68
3514 EX Utrecht
Openingstijden
Prijs
€ 2,00 per kind (kinderen met een abonnement mogen gratis naar binnen)Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Tempo (7+)
De ritmes vliegen om je oren in dit theatrale familieconcert in TivoliVredenburg!
Museumnacht Kids Utrecht
Save the date: Op 7 februari ontdek je een avond lang allerlei Utrechtse musea!
I Light U
Het stationsgebied van Utrecht is verlicht met nieuwe lichtkunstwerken. Bekijk de gratis route!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Stop met zoeken en bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle campings van RCN in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. En boek nu tijdelijk met een aantrekkelijke korting!
Nationale Voorleesdagen bij de Bieb
Van woensdag 21 jan t/m zondag 1 feb zijn de Nationale Voorleesdagen en is er héél veel te doen in Bieb Utrecht!