Feest bij de Torteltuin
Het Lentefeest bij speeltuin de Torteltuin wordt weer super! Springkussen, cakes versieren...
Op zaterdag 11 mei organiseren ze hier het Lentefeest. Naast de gewone speeltoestellen zijn er dan nog veel leuke extra’s! Wat denk je van springen op het springkussen? Ook kun je je eigen schort of cake versieren. Van 14.00 uur tot 15.30 uur geniet je van een leuke voorstelling in het poppentheater.
Tip! Koop deze dag ook weer een gezins-jaarabonnement. Met dit abonnement kan het hele gezin in de Torteltuin komen spelen, ook opa’s en/of oma’s die een dagje oppassen.
Klik voor meer info over de Torteltuin op de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Torteltuin
Kwartelstraat 68
3514 EX Utrecht
Openingstijden
Prijs
€ 2,00 per kind (kinderen met een abonnement mogen gratis naar binnen)Toon op kaart
Meer inspiratie
Workshop Van Gogh Museum
Bijna elke woensdag & zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum met diverse thema's
Het Hof van Sinterklaas
Sinterklaas logeert in Fort bij Vechten! Kom jij naar zijn Hof vol feestelijke activiteiten?
Loulou & Lou en de Swingende Sinterklaasband (2+)
Te zien in TivoliVredenburg: Sinterklaashits in alle muziekstijlen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.
Alle intochten van Sinterklaas regio Utrecht
2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot in Utrecht is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren, en niet alleen in Utrecht, maar ook de kinderen van De Bilt, Bilthoven, Zeist, Maarssen, Houten, Den Dolder en meer bezoekt hij. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben alle intochten voor je op een rijtje gezet!
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!