Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen bij de Torteltuin

De Torteltuin is een van de mooiste speeltuinen in Utrecht voor kinderen tot 7 jaar!

Deze speeltuin is mooi gelegen aan de rand van het Griftpark en is echt heel gezellig. Er zijn leuke speeltoestellen en er is veel speelgoed om mee te spelen. Favoriet is de supergave boomhut. Dus houd jij van klimmen? Kom dan snel spelen bij de Torteltuin!

Het is heel fijn dat de speeltuin overzichtelijk is, zo kun je je kinderen goed in de gaten houden terwijl je zelf van een lekker kopje koffie of thee geniet. De tosti’s en het vers gesneden fruit maken het helemaal af!

Klik voor meer info over de Torteltuin op de roze button!

Wil je meer weten over andere speeltuinen? Kijk dan op ons overzicht met alle speelplekken in Utrecht.

Torteltuin

Kwartelstraat 68

3514 EX Utrecht

Openingstijden
Klik voor de actuele openingstijden door naar de website.
Prijs Toegang € 1 pp. Jaarkaart voor het hele gezin, van april t/m april: € 25
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Play-in: zomer vol fun!

Super cool en koel hier! Indoor attractiepark waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en veel meer.

Op de kermis!

Proef deze zomer de sfeer van de kermis bij het vrolijke Museum Speelklok

Kinderconcert GAAAP | 3+

Zet je schrap voor een muzikale voorstelling met weinig woorden in het Bomenmuseum!
Korting

Zomertip voor het hele gezin!

Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijk buiten zwemmen in zwembaden én natuurwater!

Een kindvriendelijk buitenzwembad of prachtig natuurwater: in en om Utrecht vind je veel fijne zwemplekken om met de kinderen naartoe te gaan! Wij hebben de leukste openluchtbaden en natuurzwemplekjes vast voor je op een rijtje gezet. Veel spetter en spatter plezier!

Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!

Hoera, zomervakantie 2025! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!