Touchée College (7+)
FUNdamental Kids voor kinderen die toe zijn aan meer uitdaging op de dansvloer!
Touchée College is bedoeld voor alle kinderen, jongeren en jongvolwassenen die toe zijn aan meer uitdaging in dans. Voor kinderen tussen de 7 en 12 jaar wordt in de groep FUNdamental Kids het fundament gelegd voor de dansers.
Hier wordt in diverse stijlen de basis aangeboden en word je klaargestoomd om je te ontwikkelen in alle stijlen. Er is ruimte voor individuele aandacht en focus op kracht en performance. Deze basis maakt dat ze breed inzetbaar zijn en dat stelt ze in staat op latere leeftijd een bewuste keuze te maken voor een specifieke stijl.
Benieuwd naar meer info over Touchée College? Klik dan via de roze button door naar de website van Touchée.
Tip! Geef een keer een dansfeestje als je jarig bent, dat kan ook bij Touchée.
Touchée Dance Company
Adelaarstraat 13
3514 CA Utrecht
Prijs
Het tarief is afhankelijk van de leeftijd. Klik op de roze button voor meer info.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
PANASJ hockey
Kom kennismaken met hockey – voor kids van 3 tot 7 jaar!
Kookworkshop voor kids
Tijdens de workshops bij De Moestuin maken kleine chefs kennis met nieuwe producten en kooktechnieken!
Junior Tigers Kidsclub
Jonge FC Utrecht-supporters opgelet, beleef supergave avonturen als lid van Junior Tigers!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Plus een mooie Kidsproofkorting!
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.