Tuinderij Amelis’Hof
Pluk je eigen veldbloemen in deze mooie pluktuin! Ook een winkel vol verse biologische groenten en fruit.
Tuinderij Amelis’Hof is een 18e eeuwse moestuin van circa 1 hectare groot waar sinds 1984 op biodynamische wijze groenten, fruit, kruiden en bloemen worden geteeld. Leuk om hier met kinderen naartoe te gaan!
De tuinwinkel
Vanaf mei tot november kun je verse biologische groenten, fruit en kruiden kopen in de tuinwinkel in het bos. Je kunt hier aan het begin van het seizoen terecht voor rabarber, raapstelen, rucola, andijvie en sla. Later komen de erwten, capucijners, tuinbonen, pompoenen en meer! Ook telen ze diverse soorten kruiden waaronder citroenbasilicum, rozemarijn en marjoraan en allerlei soorten munt voor de thee of taboulé.
Bloempluktuin
Wat is heerlijker dan zelf bloemen plukken? Loop samen met je kinderen lekker rond tussen de bloembedden en knip je ideale veldboeket bij elkaar in de bloempluktuin. Verspreid over de tuinderij groeien meer dan 150 soorten bloemen. Genoeg keus om vanaf eind mei te genieten van het plukken van steeds wisselende bloemen voor een mooi, kleurig en fleurig boeket.
Amelis’Hof is niet dagelijks geopend, klik voor meer info over de tuinwinkel en de pluktuin door naar de site via de roze button!
Tuinderij Amelis’Hof
Koningslaan 9a
3981 HD Bunnik
Openingstijden
Niet dagelijks geopend, klik door naar de site voor de actuele openingstijdenToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Klimbos Zeist
Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.
Kleuterbios: Vier Feest met Dikkie Dik
Gezellig met je kleintje(s) naar de Kinepolis Kleuterbios; een heel speciaal weekenduitje!
Apenrots (8+)
Ga je mee op een avontuurlijke reis door de evolutie tijdens de muzikale voorstelling van De Vrijstaat?Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ga mee op avontuur in het Nationaal Militair Museum!
Bij het Nationaal Militair Museum is er voor kleine en grote avonturiers van alles te doen. Luister naar stoere verhalen, verken het museum met een speurtocht, ontdek de wereld van de krijgsmacht via speelwereld Xplore of leer salueren als een echte militair.
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.
Apeleuke les bij Monkey Moves!
Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt?Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!