Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pluktuinen in Utrecht

Pluk je eigen bloemen en maak een mooi boeket bij een van de locaties van Utrecht Natuurlijk!

Een bloemetje hier, een bloemetje daar en zo heb je ineens een prachtig boeketje klaar! Op verschillende locaties van Utrecht Natuurlijk kun je deze zomer je eigen bloemen plukken.

De pluktuin van Steede Hoge Woerd staat weer vol met prachtige bloemen: daar word je vrolijk van! Pluk een bosje voor jezelf of samen met de kids. De pluktuin gaat open in de zomer.

Ook in de pluktuin van Stadstuin Zuilen kun je je eigen bosje bloemen plukken. Wanneer er voldoende bloemen in de tuin staan, gaat de bloemenpluktuin in het zomerseizoen open op zondagen van 11.00 tot 13.00 uur. Er zijn dan mensen aanwezig om aanwijzingen en tips te geven. Neem je eigen schaar mee!

In het plukseizoen (half juni tot eind oktober) staat er bij Stadstuin Food for Good een mand en snoeischaar klaar waarmee je zelf de tuin op mag om de mooiste bloemen uit te kiezen voor een prachtig zelfgeplukt boeket. De bloemen zijn onbespoten, puur natuur, bij- en vlindervriendelijk.

De Eduactieve Tuin van Koppelsteede is een plek waar je rustig kunt wandelen, rondkijken of even zitten met de kinderen. Ook worden hier voor jong en oud cursussen in tuinieren gegeven. En vergeet ook de bloemenpluktuin niet.

Uit de productietuin en van de fruitstruiken van Kasteeltuin Nijevelt worden heerlijk verse producten geoogst voor de verkoop. Het is ook mogelijk om als bezoeker je eigen oost bij elkaar te scharrelen!

-> Let op: check vooraf wanneer de pluktuinen open zijn!

Klik voor meer info door naar de website via de roze button.

Utrecht Natuurlijk

Verschillende locaties

Utrecht

Openingstijden Let op: check vooraf wanneer de pluktuinen open zijn!
Mail direct

Mail direct naar Utrecht Natuurlijk

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Fonteyn Festival met Kidsproof korting

Tijdens dit festival (9 t/m 11 mei 2025) is er voor het hele gezin van alles te beleven! Kom je ook?

Vakantiedeals bij Play-in

In de meivakantie kunnen kinderen extra lang jumpen bij Play-in. En er is meer!

Pop-up expo: De Typetjes van André

Stap zelf in de wereld van André van Duin in het Mediamuseum bij Beeld & Geluid!

Toffe films bij Kinepolis in de meivakantie!

Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Jaarbeurs Utrecht en geniet van superleuke films

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke meivakantie-uitjes voor kinderen!

Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!

Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!

Naar de glamping met kids

Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief