Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Utrecht Natuurlijk

Welke locaties van Utrecht Natuurlijk ken jij al? Ze zijn allemaal anders én allemaal superleuk!

Stichting Utrecht Natuurlijk brengt de natuur dichtbij en maakt Utrecht groener, gezonder en duurzamer voor alle Utrechters.

11 locaties verspreid over de stad horen bij Utrecht Natuurlijk: 5 stadsboerderijen en 6 stadstuinen.

Voor gezinnen met jonge kinderen is er van alles te doen! De stadsboerderijen en speeltuinen zijn van zichzelf natuurlijk al heel leuk. Daarnaast wordt er van alles georganiseerd voor kinderen, van lentefeesten tot vogelhuisjes maken en veel meer. Wist je dat je hier ook je kinderfeestjes kunt vieren? Superleuk!

Kijk op de website van Utrecht Natuurlijk voor meer informatie. Klik door via de roze button!

Stichting Utrecht Natuurlijk

Mail direct

Mail direct naar Stichting Utrecht Natuurlijk

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Bounce Valley

In dit gigantische luchtkussenpark in Houten kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Verzetsmuseum Junior

Met gidslijnen, audio- en videotours voor slechtziende en slechthorende kinderen

Het Mediamuseum in Hilversum

Hier draait het om jou! Kom en ontdek de wereld van media in dit geweldige museum.

Universiteitsmuseum Utrecht

In dit museum voor nieuwsgierige mensen kun je zelf aan de slag als een echte onderzoeker.

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kinderactiviteiten in de voorjaarsvakantie!

Tips voor de leukste kinderactiviteiten en uitjes in de voorjaarsvakantie 2026 in regio Utrecht! De krokusvakantie is een heerlijke tijd om eropuit te gaan met het gezin.

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Nieuwsgierige kids…. opgelet!

Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?

Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie

In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief