Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kabouterpad Amerongse Berg

Zet je kaboutermuts op, doe kabouteropdrachten en haal je kabouterdiploma!

Diep in de bossen wonen kabouters in kleine huisjes. De kabouters zijn altijd druk in de weer. Verstoppertje spelen, hutten bouwen, met de dieren kletsen of een lange boswandeling maken. Meld je aan bij de receptie, zet een rode muts op en voer de verschillende opdrachten uit. Wie weet ontvang jij een kabouterdiploma! Kom jij ook speuren naar de kleine bosbewoners?

Je kunt het kabouterpad wandelen tijdens de openingstijden van Landal Amerongse Berg.

Klik op de roze button voor meer info over deze activiteit in de Beleefweek!

Naar de website

Utrechtse Heuvelrug

Overberg

Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Utrechtse Heuvelrug

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

OERRR Lentespeurtocht

Speuren jullie mee op landgoed Haarzuilens? Kinderen kunnen eieren zoeken, vogelnesten bouwen en meer!
Lees meer

KreaDoe Lentefestival

Van 11 t/m 13 april verandert de Jaarbeurs Utrecht in een paradijs voor creatievelingen!
Lees meer

Paasbrunch op het Fort

Vier Pasen met een kindvriendelijke brunch met paasactiviteiten op Fort de Gagel!
Lees meer

Fort & Food

Een speciale Paaseditie van dit foodfestival voor het hele gezin op 20 en 21 april!
Lees meer

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Een middag Rijksmuseum met kids

Blogs & inspiratie

Alle blogs

TOP 11 – Leuke kindvriendelijke restaurants

De leukste kindvriendelijke restaurants in Utrecht op een rijtje, het liefste met speelhoek of speeltuin. Ken jij deze toffe plekjes om uit eten te gaan met je kinderen al?
Lees meer

6 misverstanden over pleegzorg

Er is met pleegzorg veel meer mogelijk dan je denkt, bijvoorbeeld deeltijdpleegzorg. Of pleegzorg voor wat oudere kinderen. Lees hieronder meer over alle mogelijkheden.
Lees meer

Bezoek leuke kindervoorstellingen bij Podium Sprits!

Podium Sprits & ZIMIHC theater Zuilen presenteren een bomvol kinderprogramma in het Vorstelijk Complex in Utrecht. Er zijn vier kindervoorstellingen per maand te zien van professionele jeugdgezelschappen. Twee keer per maand is er een peuterochtend bij Podium Sprits: op woensdag- of vrijdagochtend zie je de mooiste voorstelling voor de allerkleinste bezoekers (vanaf 0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zijn de mooiste familievoorstellingen te bezoeken (vanaf 3 tot 12 jaar).
Lees meer

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
Lees meer