
Voetjebal – Nu aanmelden!
Jonge voetballers opgelet! Dit is een speciaal speelconcept voor kinderen van 2 t/m 5 vijf jaar.
Kleuters en peuters maken voor het eerst op een gestructureerde manier kennis met een bal, samen met één van hun ouders, waarbij de nadruk uiteraard op spel en plezier ligt.
Voetjebal is nog veel meer dan een voetballend speelconcept. Veel basale ontwikkelingsgebieden worden tijdens de sessies aangesproken. Op een speelse manier leren de kinderen onder andere kleuren benoemen, synchroon tellen en symbolen herkennen.
Al het Voetjebal-materiaal is speciaal ontworpen voor kinderen en stimuleert hun coördinatie, behendigheid en balans. Er worden kegels gebruikt, door het topmerk Nike ontworpen skill ballen, maar ook hoepels, pitzakken en balanceerborden, dit alles in vrolijke kleuren. Doel van iedere oefening is het bevorderen van de motoriek, maar belangrijker nog is het om lol te hebben!
Wil je meer weten over de mogelijkheden van Voetjebal in Utrecht? Klik dan via de roze button door naar de website!
Voetjebal
Openingstijden
Voetjebal zit op twee locaties in Utrecht (in de buurt van het Wilhelminapark en op de Binnentuinlaan in Vleuterweide) én ook in Zeist.Klik via de button door naar de website van Voetjebal voor het actuele rooster.
Meer inspiratie


Zomertip voor het hele gezin!
Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!
De Parade 2025
Ook dit jaar strijkt het reizende theaterfestival de Parade neer in Utrecht. Altijd een feestje!
Familiefestival Buitengeluk
Dit wil je niet missen: het allereerste Buitengeluk Festival bij Buitengoed de Boomgaard.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!
Hoera, zomervakantie 2025! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!
Heerlijk buiten zwemmen in zwembaden én natuurwater!
Een kindvriendelijk buitenzwembad of prachtig natuurwater: in en om Utrecht vind je veel fijne zwemplekken om met de kinderen naartoe te gaan! Wij hebben de leukste openluchtbaden en natuurzwemplekjes vast voor je op een rijtje gezet. Veel spetter en spatter plezier!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!