De Dom beklimmen
Heb jij deze toren van ruim 112 meter al wel eens beklommen? Echt een superleuke ervaring!
De Dom van Utrecht is een van de hoogste torens die je kunt beklimmen en ook nog eens het hoogste gebouw van de stad Utrecht.
Beklim samen met een gids de middeleeuwse toren. Onderweg naar de top stop je regelmatig en vertelt de gids je leuke wetenswaardigheden. De grote klokken en het carillon zijn heel indrukwekkend! En als je eenmaal boven bent… wow, wat een gaaf uitzicht!
In het weekend en tijdens schoolvakanties zijn er kinderrondleidingen. Deze speciale kinderrrondleiding duurt vijf kwartier en is voor het hele gezin een leuk, leerzaam en actief uitje. Ook een leuk idee voor bijvoorbeeld een kinderfeestje!
Vanaf heden kan écht iedereen vanaf het spectaculaire platform op honderd meter hoogte genieten van het prachtige uitzicht. Er is namelijk ook een tijdelijke lift in de toren! Stap naar binnen en ga binnen 3 minuten naar het topje van de Domtoren.
Vergeet niet vooraf een kaartje te kopen of te reserveren! Klik voor meer info over het beklimmen van de domtoren op de roze button.
Kijk ook eens op het overzicht van alle actieve kinderuitjes in de stad Utrecht.
Toerisme Utrecht
Domplein 9
3512 JC Utrecht
Openingstijden
Er zijn iedere dag meerdere rondleidingen. Kijk op de website voor het actuele rooster van de rondleidingen.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Herfststukjes in regio Utrecht
Geniet deze herfstvakantie van het mooiste jeugdtheater. Het aanbod is heel groot en divers!
Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Jaarbeurs Utrecht
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Jaarbeurs Utrecht, een tof gezinsuitje!
Herfstvakantie in het Mediamuseum
Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwonderingBlogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd
Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!