Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Melktap

Hmm lekker! Verse melk, eieren en vlees van boerderij Waaise Weelde.

Al generaties lang boert familie Klever in De Meern. Met bijna 100 koeien en hun jongvee, schapen, kippen, een kat en een hond is er altijd genoeg te doen. Een stop bij de boerderij levert niet alleen een vrolijk uitzicht op, ook kun je vertrekken met verse lekkernijen!

Langs de kant van de weg staat een melktap en eieren- en vriesautomaat: een soort mini boerderij winkeltje met melk, eieren en vlees vers van de boerderij die 7 dagen per week, 24 uur per dag open is.

De melk uit de melktap komt rechtstreeks van de koeien en wordt dagelijks bijgevuld, super vers dus! De melk kost 1 euro per liter, je kunt een eigen fles meenemen of er daar een kopen. In de automaten vind je verder eieren, vlees, zuivel en groente als aardappels en uien. 

Een leuk uitje samen met de kinderen!

Klik voor meer info over de Waaise Weelde op de roze button.

Waaise Weelde

Meerndijk 61

3454 HP Utrecht

Openingstijden De melktap en de eierenautomaat zijn altijd open!
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Familiemaand in het Rijksmuseum

Welke route kiezen jullie? Ga mee naar de 17e eeuw en ontdek wat voor reizigers jullie zijn!

Dichtbij Tanja

Kom oog in oog met Tanja, het beroemdste nijlpaard van Amsterdam!

Herfststukjes in regio Utrecht

Haal in de herfstvakantie je hart op met het mooiste jeugdtheater. Het aanbod is heel groot en divers!

Duik in het Romeinse verleden!

Laat je deze herfstvakantie meevoeren in de wereld van archeologie bij Museum Hoge Woerd!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Avontuurlijk jeugdtheater

In de herfstvakantie is het weer tijd voor festival Herfststukjes! De mooiste jeugdvoorstellingen vol met humor, fantasie, muziek en dans komen voorbij. Herfststukjes is een samenwerking van acht theaters in Amersfoort, Houten en Utrecht. Hieronder vind je een kleine greep uit de voorstellingen die te zien zijn. Veel plezier!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Tips voor de herfstvakantie met kinderen in Utrecht

Het is (bijna) herfstvakantie 2025 en dus een weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben de leukste tips voor je verzameld; van actieve herfstuitjes in de natuur tot overdekte gezinsuitjes en creatieve activiteiten.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief