
Heksje Mimi en de Kabouter
Nieuw bij het Waterliniemuseum. Laat je bij deze peuter expo meenemen naar het magische bos!
Bezoek de nieuwe peuter expositie Heksje Mimi en de Kabouter bij het Waterliniemuseum
Deze interactieve tentoonstelling is speciaal ontwikkeld voor de allerjongste bezoekers en hun (groot)ouders en neemt hen mee in het magische bos van Heksje Mimi en haar vriend, kabouter William.
Beleef het verhaal van Heksje Mimi en kabouter William
In deze kleurrijke expositie ontdekken kinderen het sprookjesachtige bos waarin Heksje Mimi woont. Grote, levendige tekeningen brengen het verhaal tot leven en nodigen jonge bezoekers uit om spelenderwijs te leren en te ontdekken. Mimi helpt kabouter William op een bijzondere manier, en samen met hun (groot)ouders kunnen kinderen deze avonturen mee beleven door interactieve spelelementen. Ouders worden aangemoedigd om actief deel te nemen, waardoor de ervaring nog leuker en leerzamer wordt.
Leuk, de peuters krijgen een kaboutermuts en begeleidend boekje.
Toegangsprijzen
Klik door naar de site voor een overzicht. Ouders/begeleiders hebben gratis toegang!
Mis deze unieke kans niet om samen met jouw kleintje de wereld van Heksje Mimi te ontdekken!
Over het museum
Het Waterliniemuseum is gelegen in de bomvrije kazerne van Fort bij Vechten in Bunnik (Utrecht). In dit museum weten ze alles over de werking van de waterlinie en over de Romeinen die zich bewogen op deze belangrijke historische plek. Naast de tijdelijke kindertentoonstelling is er ook een vaste Romeinententoonstelling, waar onder andere opgravingen uit het Romeinse castellum Fectio (gelegen naast Fort bij Vechten) te zien zijn. Leuk!
Klik voor meer info door naar de website via de roze button!
Waterliniemuseum
Achterdijk 12
3981 HE Bunnik
Openingstijden
Klik door naar de site voor de actuele openingstijden.Prijs
Kleine toeslag voor Museumkaarthouders. Klik door naar de site voor meer info.Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
Van speelklok tot Roblox
Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!
Racend het (levens)jaar uit!
Cool, The Team Building heeft nu ook electrisch karten voor kinderen. Bij het zoeken naar een kinderfeestje voor dochter Sophie was de keuze dan ook snel gemaakt. We gaan karten bij Fusion Drift, supergaaf!