Waterliniemuseum
Breng een bezoek aan het museum en ga op ontdekkingstocht over het fort!
In dit stoere familiemuseum wordt het unieke verhaal verteld over de verdediging van Nederland met behulp van water. Mensen uit verschillende tijden nemen je mee in hun belevenissen en als de maquette van de Nieuwe Hollandse Waterlinie in stelling wordt gebracht, kun je zelf ervaren hoe de linie werkt!
In je ontdekkingstocht over het fort leer je over fortenbouw, het leven van de soldaten, de aanval en verdediging van de Romeinen die hier eeuwen geleden al een fort stichtten. Na een bezoekje aan dit familiemuseum hebben de waterlinies geen geheimen meer voor je.
Een leuk én educatief uitje voor het hele gezin!
Klik voor meer info op de roze button.
Tip: bekijk ook ons overzicht met alle kindermusea in en om Utrecht.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Binnenpret in Woerden
De Pretfabriek is een indoor speeltuin met glijbanen, klimdoolhoven, lasergamen en véél meer!
Jingle Bells (6+)
Dit feestelijke kerstconcert in TivoliVredeburg is leuk voor de hele familie!
Het Hof van Sinterklaas
Sinterklaas logeert in Fort bij Vechten! Kom jij naar zijn Hof vol feestelijke activiteiten?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alle intochten van Sinterklaas regio Utrecht
2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot in Utrecht is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren, en niet alleen in Utrecht, maar ook de kinderen van De Bilt, Bilthoven, Zeist, Maarssen, Houten, Den Dolder en meer bezoekt hij. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben alle intochten voor je op een rijtje gezet!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!