Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Winterkost: Roodkapje (4+)

Roodkapje kiest een keer een nieuwe route en komt allemaal andere sprookjesfiguren tegen!

Deze kerstvakantie warm je op met Winterkost: het jeugdtheaterfestival in Utrecht voor alle kinderen van 2 tot 12 jaar. Theater Kikker, Podium Hoge Woerd en Bibliotheek Neude bundelen hun krachten voor een programma vol fantasie, humor en nieuwe werelden. Warme chocolademelk erbij en de vakantie kan beginnen!

Roodkapje (4+)

Na 388 jaar is Roodkapje het ineens beu. Altijd hetzelfde verhaal. Ze besluit het eens helemaal anders te doen; ze kiest een ander pad, tot groot verdriet van de Wolf. Ze zwerft door het bos en komt allemaal vreemde, voor haar onbekende sprookjesfiguren tegen. Ze raakt steeds verder van huis. Gaandeweg komt ze erachter dat ze de wolf mist, meer dan ze ooit had kunnen denken…

De voorstellingen van Het Kleine Theater zijn gebaseerd op oude verhalen, liedjes of bekende sprookjes, waar een heel eigen draai aan is gegeven, zodat het niet eng is voor de kleinste bezoeker, maar ook zeker niet saai voor de oudste.

Klik voor het aanbod door naar de site via de roze button!

Data:

  • zaterdag 27 december 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Bibliotheek Neude

Neude 11

3512 TA Utrecht

Openingstijden Zie website
Toon op kaart

Meer inspiratie

Binnenpret in Woerden

De Pretfabriek is een indoor speeltuin met glijbanen, klimdoolhoven, lasergamen en véél meer!

Huis van Sinterklaas

Sinterklaas logeert in Museum Catharijneconvent! Komen jullie zijn huis bekijken?

Zelf je kerstboom omzagen

Proef de magische kerstsfeer bij Buitengoed de Boomgaard in Bunnik!

Winter Wonderland Zeist

Schaats een rondje, bezoek de kerstmarkt en geniet in het winterse paradijs!

Uitgelicht

Bezoek nu Kasteel de Haar met je gezin!

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Alle intochten van Sinterklaas regio Utrecht

2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot in Utrecht is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren, en niet alleen in Utrecht, maar ook de kinderen van De Bilt, Bilthoven, Zeist, Maarssen, Houten, Den Dolder en meer bezoekt hij. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben alle intochten voor je op een rijtje gezet!

Gooien met Verf | Getest door Kidsproof

Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >