Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeilen in Vinkeveen

Zeilschool De Vinkeveense Plassen is een super leuke zeilschool voor kinderen!

Bij Zeilschool De Vinkeveense Plassen kun je ook terecht als je bijvoorbeeld autisme of ADHD hebt!

De zeilschool leent zich hier goed voor omdat ze kleine groepjes hebben, namelijk max 6 kinderen per instructeur, meestal aangevuld met een assistent en omdat een zeildag een duidelijk structuur bevat! En het water biedt ook veel rust.

Een groot deel van de instructeurs heeft ervaring met de doelgroep, dus laat van te voren weten dat je komt en dan plannen ze een ervaren instructuur op de groep in. Tijdens de reguliere zeilweken ga je gewoon mee in de bestaande groepjes, maar er zijn ook regelmatig privélessen voor als je in je eentje wilt.

Wil je meer informatie? Klik op de websitebutton om naar de website te gaan.

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

Zeilschool De Vinkeveense Plassen

Herenweg 144

3645 DT Vinkeveen

Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Utrecht

Toegankelijke inspiratie

Toegankelijke events in januari

In januari staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Kom samen schaatsen!

Kinderen met een fysieke beperking kunnen bij 19 ijsbanen in Nederland samen schaatsen deze kerstvakantie

Heerlijke wintervakantie

In de midwinter vertraag je in de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds.

NIEUW: Categorie Inclusief

Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nationale Voorleesdagen bij de Bieb

Van woensdag 21 jan t/m zondag 1 feb zijn de Nationale Voorleesdagen en is er héél veel te doen in Bieb Utrecht!

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Stop met zoeken en bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle campings van RCN in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. En boek nu tijdelijk met een aantrekkelijke korting!

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief