Zwem- en Recreatiepark
Spetter en spatter bij openluchtbad en recreatiepark De Koet!
Een groot 25-meterbad met lekker warm water (rond 25 graden Celsius), een knus en overzichtelijk peuterbad voor kinderen jonger dan 6 jaar, sportveldjes voor voetbal, beachvolleybal en basketbal, een groot springkussen, een groot openlucht schaakbord, een tafeltennistafel en een beschutte ligweide; zomaar een kleine greep uit de mogelijkheden bij Zwem- en Recreatiepark De Koet!
In de zomer kan jong en oud volop genieten in en om het zwembad in Kockengen. Het publiek is dan dagelijks welkom voor een frisse duik. Het water staat klaar voor zwemplezier, de sportterreinen voor recreatief vertier en de zandbak kan worden ontdekt door de kleintjes. Geniet van de zon, het water en de recreatie.
In de moderne kiosk met PIN mogelijkheid is tijdens de zwemmiddag voor iedereen wel wat lekkers te koop!
Klik voor meer info over Zwem- en Recreatiepark De Koet op de roze button!
Zwem- en Recreatiepark De Koet
Sportweg 3
3628 AZ Kockengen
Openingstijden
Klik voor de actuele openingstijden op de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Op ontdekkingstocht in de Romeinse tijd
Laat je deze herfstvakantie meevoeren in de wereld van de Romeinen bij Museum Hoge Woerd!
Herfstvakantie in ARTIS
Reis mee langs planeten, ontdek de wereld van Microben, speel het familiespel of bezoek het Aquarium.
Herfststukjes in regio Utrecht
Geniet deze herfstvakantie van het mooiste jeugdtheater. Het aanbod is heel groot en divers!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd
Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.