Brandenburg
Op spelenderwijze leren zwemmen? Bij Brandenburg kunnen kinderen vanaf 6 weken oud op zwemles.
In het combibad Brandenburg leer je met veel plezier zwemmen. Er worden in dit zwembad zwemlessen gegeven door ervaren zwemonderwijzers. De lessen zijn één maal per week en duren een uur. Soms is het na afstemming met de zwemonderwijzer mogelijk om twee zwemlessen per week te volgen zodat je extra snel klaar bent voor je diploma.
Voor de allerkleinste is er het ouder & kindzwemmen. Dit is ter voorbereiding voor het ABC zwemdiploma. Kinderen leren lopen in het water, spetteren, draaien en eruit klimmen. Dit gebeurt allemaal in spelvorm zodat het erg leuk is voor de kinderen.
Ga langs voor een gratis proefles zwemmen!
Klik voor meer info over dit zwembad op de roze button hieronder.
Wil je meer weten over andere zwembaden? Kijk dan eens op ons overzicht met alle zwemlessen voor kinderen in Utrecht.
Zwembad Brandenburg
Oude Brandenburgerweg 67
3721 DV Bilthoven
Openingstijden
Maandag-, dinsdag-, donderdag- en vrijdagochtendToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!