Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemmen bij De Krommerijn

In dit mooie zwembad kun je in de zomer heerlijk buiten zwemmen en spelen op de ligweide.

Dit fijne zwembad ligt in Utrecht Oost. Naast heerlijk zwemmen in een modern bad kun je ook met je baby of peuter spelen in het peuterbad, relaxen op het terras en in het gras of je lekker uitleven op het volleybal- en voetbalveld.

Echt een heerlijk plekje om te zwemen en te spelen op een mooie zonnige dag!

Klik voor meer info op de roze button hieronder.

Zwembad De Krommerijn

Weg naar Rhijnauwen 3

3584 AD Utrecht

Openingstijden In het hoogseizoen kun je dagelijks gebruik maken van de ligweiden en de buitenbaden.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderactiviteit paddenstoelen

Leer wat een paddenstoel is en welke je kunt eten bij het Nationaal Bomenmuseum, mét knutselactiviteit!

FAMILIETICKET

Met het hele gezin naar Kinepolis Jaarbeurs Utrecht met flinke korting!

Griezelfeestje HalloWiebe

HalloWiebe bij Kinepolis: gezellig griezelen!

Play-in: oneindig veel fun!

Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Kinderboekenweek in Bibliotheek Utrecht

De Kinderboekenweek is natuurlijk hét moment van het jaar om een bezoekje te brengen aan Bibliotheek Utrecht. Volop activiteiten van woensdag 1 t/m zondag 12 oktober.

Toffe theatervoorstellingen in de bieb!

Met je kind(eren) naar het theater is een heerlijk uitje. Wist je al dat bieb Neude een prachtige theaterzaal heeft? Daar kun je dit najaar weer te gekke voorstellingen zien.

Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk

Na maanden van samenwerken op de stadsboerderijen en stadstuinen van Utrecht Natuurlijk is het tijd om de oogst binnen te halen en de oogst met elkaar te vieren. Daarom organiseert Utrecht Natuurlijk op zondag 7, 14, 21 en 28 september weer de jaarlijkse Oogstfeesten op meerdere locaties in de stad!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief