Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Heerlijk binnen zwemmen!

Kom jij ook naar zwembad Safari in Maarssen? Een heerlijk binnenzwembad vol leuke activiteiten!

In zwembad Safari vind je een 25 meter wedstrijdbad, een groot doelgroepenbad én een lange waterglijbaan. Voor de allerkleinsten is er een ruim peuterbad met diverse speelelementen. Regelmatig worden extra activiteiten georganiseerd zoals discozwemmen. Een heerlijke plek voor het hele gezin dus!

Klik voor meer informatie en tijden van het recreatief zwemmen op de roze button.

Zwembad Safari

Bisonspoor 237

3605 JM Maarssen

Mail direct

Mail direct naar Zwembad Safari

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

KennisKnetters (8+)

Ontdek de antwoorden op belangrijke vragen tijdens dit wetenschapsfestival in TivoliVredenburg!

Kijkgeluiden (7+)

Ga je mee op een ontdekkingsreis door een elektronische wildernis in TivoliVredenburg?

Weekend van het Verdedigingserfgoed

Volop spannende excursies, ravotten in de natuur, museumbezoek en genieten van lekker eten & drinken!

Fonteyn Festival

Tijdens dit festival (8 t/m 10 mei 2026) is er voor het hele gezin van alles te beleven!

Uitgelicht

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Kinepolis: Familieticket met korting

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief