Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Schoonspringen

Ben jij gek op water en bezit jij een portie lef? Misschien is schoonspringen wel iets voor jou!

Schoonspringen is een watersport waarbij je zo mooi mogelijk vanaf de plank het water in moet springen. Hierbij worden salto’s en schroeven gemaakt. Dit kan allerlei richtingen op, zoals vooruit, achteruit, zijwaarts en ga zo maar door. 
Je traint twee keer in de week, één keer in het zwembad en één keer in de gymzaal. 

Lijkt het jou leuk om iets totaal nieuws te proberen? Je kunt 4 weken lang gratis mee doen om te kijken of je het leuk vindt!
Klik voor meer info over schoonspringen op de roze button hieronder.

Zwemvereniging Aquarijn

Meidoornstraat 20

3551 SM Utrecht

Openingstijden
Dinsdag van 17.30 tot 18.30 en woensdag van 16 tot 17.30.
Prijs Afhankelijk van de duur van de lessen.
Mail direct

Mail direct naar Zwemvereniging Aquarijn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Skicursus 9 lessen

Leer (beter) skiën of snowboarden bij deze cursus die in december start bij Skipiste Nieuwegein!

Proefles bij Neoliet!

Lekker samen trainen, klimmen en chillen? Volg een leuke proefles. Klimmen kan al > 5 jaar!

Kidsclub Welpjes

Beleef dolle avonturen met je jonge FC Utrecht-supporter (0 t/m 2 jaar) als lid van de Welpjes!

Monkey Moves

Leer 11 sporten bij één club met gegarandeerd klimmen, klauteren, muziek en fun!

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Gooien met Verf | Getest door Kidsproof

Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.

Alle intochten van Sinterklaas regio Utrecht

2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot in Utrecht is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren, en niet alleen in Utrecht, maar ook de kinderen van De Bilt, Bilthoven, Zeist, Maarssen, Houten, Den Dolder en meer bezoekt hij. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben alle intochten voor je op een rijtje gezet!

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief