Zwemparadijs Hengelhoef
Beleef plezier en ontspanning in het het prachtige subtropisch zwemparadijs met recreatieplas!
Zwemparadijs Hengelhoef heeft binnen als buiten alle benodigdheden voor een dagje uit!
De grote recreatieplas zorgt buiten voor veel plezier en ontspanning en binnen vind je het prachtige subtropisch zwemparadijs. Of wat dacht je van het indoor speelpaleis Villa Victor boordevol avontuur en plezier? Natuurlijk is er ook de mogelijkheid op één van de gezellige terrassen even op adem te komen en te genieten van wat te eten of drinken.
Dit alles maakt een dagje weg naar Hengelhoef Plaza zeer compleet voor jong en oud!
Klik voor meer informatie en tickets op de roze websitebutton!
TIP: kijk ook eens in onze uitagenda voor leuke opkomende uitjes bij jou in de buurt!
Lees ook onze blog: Zwembaden met glijbanen in en om Zuid-Limburg!
Beleef een heerlijke, doorweekte dag in een van de zwembaden in en om Zuid-Limburg! We zijn op zoek gegaan naar zoveel mogelijk baden met glijbaan, zodat jong en oud een hele dag zoet zijn. Duik onder de watersproeiers, geniet van toffe LED-verlichting en roetsj van de glijbanen!
Lees verder Lees verderZwemparadijs Hengelhoef
Tulpenstraat 141
3530 Houthalen-Helchteren
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Help! De kinderen hebben een studiedag, wat nu?
'Mama, ik hoef morgen niet naar school!' Is het jou al eens overkomen dat je die briefing éven gemist hebt?
Elk seizoen avontuur bij BloteVoetenPark
Ook in de herfst en winter is er van alles te beleven in het BloteVoetenPark. Ga op avontuur met eekhoorn Ewoud en ontdek de prachtige herfst. Vier Halloween met de kindertocht 'Ravenspook circus'. En trek er in december op uit met een zaklamp voor een prachtige lichtjeswandeling! Zet onderstaande events zeker in je agenda!