Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje bij Neoliet

Houdt jouw kind van actief bezig zijn, vier dan het feestje bij Klimcentrum Neoliet in Heerlen!

Is jouw kind bijna jarig en wil de jarige samen met zijn of haar vriendjes echt iets avontuurlijks beleven…?

Bij Neoliet klimmen de feestgangers als een echt stoere bergbeklimmer omhoog tegen de hoogste klimmuren.
Of de kids nou groot of klein zijn, sterk of slim, bij Neoliet kunnen zij zich heerlijk uitleven.

Vind je anderhalf uur klimmen en klauteren niet genoeg, dan kun je het feestje uitbreiden met de speleotunnel: dit is kruipen en sluipen met hindernissen in het donker en afsluitend aan een klimtouw naar beneden.

Je kunt dit feestje op afspraak reserveren. Het duurt 2 uur en is voor kids vanaf 8 jaar. Prijzen zijn inclusief entree, les, materiaal, begeleiding, ranja met iets lekkers, een cadeautje voor de jarige en een klimdiploma voor alle kinderen! Je kunt dit feestje op afspraak reserveren.

Prijzen zijn inclusief entree, les, materiaal, begeleiding, ranja met iets lekkers, een cadeautje voor de jarige, een klimdiploma voor alle kinderen en een speurtocht! Afsluiten met frietjes met een snack kan ook, reserveer dit wel meteen mee met je feestje.

Praktische informatie: Neoliet Heerlen vind je aan de Stadionbaan 52. Zorg voor sportieve kleding en schoenen. Daarnaast is het belangrijk dat er per 2-3 kids een volwassen begeleider meegaat.

Klik voor alle mogelijkheden op de roze button!

TIP: Heeft jouw gezin al weekendplannen? Neem een kijkje in onze Uitagenda voor een heleboel inspiratie!

Neoliet

Stadionbaan 52

6416 CS Heerlen

Openingstijden Je kunt dit feestje op afspraak reserveren
Prijs Zie website voor actuele prijzen
Mail direct

Mail direct naar Neoliet

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Zuid-Limburg

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumnacht Kids Maastricht

Kunst? Kijken is leuk. Meedoen nóg leuker. Op zaterdag 10 oktober verandert Maastricht van 17-21 uur in één groot kunstavontuur voor nieuwsgierige kids én hun grote mensen. Ga op ontdekkingstocht, maak zelf iets bijzonders, kijk anders naar kunst en laat je verrassen.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Theaterspecial: Het Laagland!

In september 2026 start het nieuwe theaterseizoen van Het Laagland. Met de tournees OM en OM en OM (1,5 t/m 3 jaar) en Stuntelman (4+), de kerstspecial Kerstboom te Koop en de muziekvoorstelling Stiltestorm (10+) beleef je een wonderlijk wervelend seizoen. Zelf op het podium staan? Dat kan bij Theaterwerkplaats Jong Laagland. Waar zien we jou?

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!