
Cone Corner Sittard
Héérlijk ambachtelijk gemaakt ijs om van te smullen!
Zin in een lekker verkoelend ijsje met de kids? Dan is Cone Corner zeker de plek!
Deze toffe ijszaak heeft het heerlijkste verse roomijs en ijstaarten om van te smullen. Daarnaast maken ze de tofste ijshoorntjes! Zo hebben ze verschillende soorten en smaken die je kunt combineren met je ijsbolletjes. Kortom, een te gek tentje om eventjes met de kids wat verkoeling te zoeken!
Interesse of meer weten over Cone Corner in Sittard? Klik dan op de roze websitebutton!
TIP: kijk op onze eropuitpagina voor leuke uitjes bij jou in de buurt!
Cone Corner Sittard
Molenbeekstraat 1
6131 EG Sittard
Openingstijden
Zo & Ma: 13:00 tot 21:30 uurDi t/m Za: 10:00 tot 21:30 uur
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zonnige uitjes in Zuid-Limburg!
Zon, zee, strand, zin in de zomer! Er zijn weer genoeg buitenuitjes om te ontdekken. Check de fijne klimbossen, natuurparken en waterplekken. Of geniet van een museum of andere locatie met airco om even af te koelen. Genoeg te beleven deze vakantie!
Zomer bij de Fluweelengrot & Kasteelruïne Valkenburg
Deze zomer wachten er spannende avonturen bij de Fluweelengrot & Kasteelruïne Valkenburg! Stap de middeleeuwen in en wandel door het eeuwenoude kasteel. En durven jullie onder de grond tijdens de mysterieuze avondrondleidingen? Met toffe evenementen zoals Middeleeuws Kasteelplezier en het levendige Ridderkampement deze zomer!
Buitenzwembaden in Zuid-Limburg – 6x Spetterplezier voor het hele gezin
Zin in een dagje spetteren in de zon met het hele gezin? Zuid-Limburg en de grensstreek zitten vol met leuke buitenzwembaden waar kinderen naar hartenlust kunnen zwemmen, spelen en ravotten. We zetten de leukste buitenspeelplekken met water voor je op een rij!