
Fruitbelevingscentrum
Kom langs in de stroopfabriek en ontdek alles over fruit en de verwerking ervan!
Stroopfabriek Borgloon heeft een rijke geschiedenis. Al vanaf 1879 stond deze fabriek al volop stroop te produceren!
Jaren later kan je de oude fabriek met je eigen ogen aanschouwen in het Fruitbelevingscentrum! Tijdens je bezoek krijg je alles te weten over de troeven van Tongeren-Borgloon en de fruitstreek.En natuurlijk is er ook de ‘Stroopkamer’ waar je kennis maakt met de verschillende stappen van het stroopstoken.
Voor de kids is het fruitbelevingscentrum ook een heuze ervaring. Over het gehele parcours zijn er leuke opdrachten te vinden speciaal gemaakt voor kinderen. Zo kunnen kids op een leuke manier kennis maken met de ambacht van het stroopstoken en meer!
Interesse of meer weten? Klik dan op de roze websitebutton voor meer informatie!
TIP: kijk in onze uitagenda voor leuke opkomende uitjes bij jou in de buurt!
Stroopfabriek
Stroopplein 8
3840 Tongeren-Borgloon
Openingstijden
zie roze websitebuttonPrijs
kinderen t/m 3 jaar: gratisJongeren tussen 4-18: €1,00 p.p.
volwassenen tot 65 jaar: €7,00 p.p.
65-plussers: €5,00 p.p.
Toon op kaart
Meer inspiratie


BloteVoetenPark
Beleef de natuur met al je zintuigen. Het BloteVoetenPark is avontuurlijk voor iedere leeftijd!
Nieuwsbrief
Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!
Uitagenda Kidsproof
Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kinderfeestjes buiten in Zuid-Limburg
Zuid-Limburg is niet alleen prachtig heuvelachtig en groen, maar ook een speelparadijs voor kinderen. Waarom zou je een kinderfeestje binnen vieren als je in de frisse buitenlucht avonturen kunt beleven waar iedereen het nog maanden over heeft?
Waterpret in Zuid-Limburg voor kids
Zuid-Limburg is dé plek om af te koelen op warme dagen! Van spetterende waterparken tot kano-avonturen en kindvriendelijke strandjes – voor elk gezin is er wat wils. In deze lijst vind je de leukste wateractiviteiten in en rondom Zuid-Limburg waar kinderen zich eindeloos kunnen vermaken.
7x Grote speeltuin in Zuid-Limburg
Zuid-Limburg barst van de leuke speelplekken waar kinderen urenlang kunnen klimmen, klauteren, glijden en rennen.