Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant Schrieversheide

Heerlijk smikkelen aan de rand van de Brunssummerheide in dit restaurant met speeltuin!

Aan de rand van het geweldig mooie natuurgebied Brunssumerheide vind je restaurant Schrieversheide. Via de grote parkeerplaats aan de Schaapskooiweg wandel je zo naar het bezoekerscentrum / pannenkoekenhuis.

Hier is tevens het startpunt van wandel- en fietsroutes en je kunt er beginnen aan een uitdagende ATB-route.

Voor de kleinste kids is er een mini-speeltuintje om lekker in te ravotten.

Het restaurant Schrieversheide beschikt over 120 zitplaatsen binnen en zo’n 500 zitplaatsen op het terras. Geniet van de prachtige paars-groene heide, waar de herder met z’n schapen dikwijls te bewonderen is.

De menukaart is veelziijdig en heeft voor ieder wat wild. Denk hierbij aan warme en koude dranken, soep, frietjes, ambachtelijke broodjes en natuurlijk pannenkoeken en nog veel meer!

Meer informatie? Klik op de roze websitebutton.

TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof eropuit-pagina!

Restaurant Schrieversheide

Schaapskooiweg 99

6414 EL Heerlen

Openingstijden Restaurant Schrieversheide is normaliter het gehele jaar dagelijks geopend vanaf 10.00 uur.
Prijs -
Mail direct

Mail direct naar Restaurant Schrieversheide

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje weg naar Valkenburg met kinderen

Gezellig een weekendje weg naar Valkenburg? Kom je daar in de buurt tijdens je vakantie, of heb je zin in zomaar een leuk dagje uit naar deze toffe stad in Zuid-Limburg? Wij verzamelden allerlei leuke activiteiten die je in Valkenburg aan de Geul met de kinderen kunt doen! Veel plezier!

Buiten spelen in Zuid-Limburg: 9 Kidsproof plattelandsuitjes

Wil je lekker naar buiten en genieten van een lekker landelijk uitje? Wij zetten de leukste 9 plattelandsuitjes voor jou op een rij!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg

Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief