Het wandelpad van Lotje
Geniet van heksig-leuke wandelzoektochten op het wandelpad van Lotje!
In het wandelpark Den Dijk zijn er verschillende leuke zoektochten voor kinderen!
Je vertrekt vanaf het standbeeld van Lotje. Vanaf daar kun je het prachtige park gaan ontdekken. Onderweg lees je samen uit de avonturen van Lotje en krijg je leuke doe- en denkopdrachten in de speciale Lotje wandelboekjes. Ontdek de heksig-leuke wandelzoektochten!
De Lotje wandelboekjes zijn op te halen bij Uitpunt Zonhoven, Bibliotheek Zonhoven en Cafetaria ‘Den Dijk’. Klik voor meer informatie op de roze websitebutton!
TIP: kijk in onze uitagenda voor leuke opkomende uitjes bij jou in de buurt!
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Facebook inspiratie
Like en volg ons op Facebook en bekijk de nieuwste uitjes en toffe inspiratie als eerste!
Arriva Kids Vrij Limburg
Kinderen reizen deze kerstvakantie gratis met de bus én trein in Limburg met Arriva Kids Vrij!
Uitagenda Kidsproof
Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kerstmarkten 2025
Proef de kerstsfeer en bezoek een van de leuke en gezellige kerstmarkten die Zuid-Limburg te bieden heeft. Lekker struinen langs kilometers lang aan kraampjes, muziekpodia, gluhwein, warme chocolademelk, kerstworkshops, kerstinspiratie en nog veel meer.
23 tips voor een knallend Oud & Nieuw
Met deze 23 tips voor thuis, maak je zeker een gezellig feestje van de jaarwisseling!
Kerstvakantie | Magische uitjes in de regio
Lampjes, Liedjes en wonderlijke winteruitjes: kerstvakantie! Met twee weken vol vrolijke uitjes. Zijn jullie klaar om samen het museum in te duiken of de mooie bossen van Zuid-Limburg te ontdekken? Gelukkig is er ook binnen genoeg leuks te doen. Hieronder alvast een paar van onze favoriete tips!Fijne feestdagen! Liefs, Susanne