Restaurant Windraak31
Kom lekker eten bij WINDRAAK31!
Zin om even lekker ergens te eten, maar bang dat je kind het te saai vind? Dan zit je bij WINDRAAK31 helemaal goed!
Met een lekker breed assortiment kun je er voor ontbijt, lunch en diner terecht. Terwijl er lekker wordt gegeten kunnen de kinderen lekker losgaan in de speeltuin naast het terras met daarin een grote trampoline, een klimtoestel en een glijbaan. Voor de kleine kids is er een huisje met een kleinere glijbaan.
Interesse of meer weten over WINDRAAK31? Klik dan op de roze websitebutton!
TIP: kijk ook eens op onze eropuitpagina voor leuke uitjes in de buurt!
Lees ook onze blog: 15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!
Lees verder Lees verderWINDRAAK31
Windraak 31
6153 AC Windraak
Openingstijden
Ma t/m Vr van 11:00 tot 22:00 uurZa & Zo van 10:00 tot 22:00 uur
Prijs
Zie roze websitebuttonToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lekker lunchen met kinderen in Zuid-Limburg
Een dagje eropuit met de kids? Dan hoort daar natuurlijk ook een gezellige lunch bij!
Spectaculair Ridderfestijn bij Kasteel Hoensbroek
Ridders in rinkelende harnassen brengen het verleden tot leven met indrukwekkende riddertoernooien en demonstraties bij Kasteel Hoensbroek. Het Ridderfestijn draait op 18 en 19 oktober rond een niet eerder verteld historisch verhaal: de Slag bij Baesweiler in 1371!
Escape rooms met kinderen in Zuid-Limburg
Samen puzzelen, aanwijzingen zoeken en proberen te ontsnappen: een escape room is het perfecte uitje voor gezinnen met kinderen. In Zuid-Limburg vind je een verrassend aanbod dat geschikt is voor jong en oud.