Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Workshop Geluksvogel!

Een prachtige collage van jezelf leren maken doe je bij Suzannes Inspiratie.

Workshops Geluksvogel zijn altijd een feest! Je leert er niet alleen veel materialen kennen, het is een ware creatieve ontdekkingsreis!

Het is een super leuke creatieve workshop voor meiden en jongens. Je leert veel over de materialen als ecoline, aquarelverf, acrylverf, inkt, ?krijt, pen, gesso, houtskool, pastelkrijt en collages.

Wat Geluksvogel speciaal maakt, ?is dat je daarbij ook nog eens veel ontdekt over jezelf, de wereld? en wat bij jou past. ???Wat wens jij? Waar droom jij over? Wat vind jij belangrijk?

De thema’s nemen je mee op de ontdekkingsreis van jouw leven. Er zijn veel verschillende thema’s die aan bod komen: 
-Ikigai
-De Gouden Eeuw
-Parijs
-Vrijheid
-Zelfportret in houtskool
-Handlettering met versierde Initiaal
-Je eigen stripverhaal op transparant met acrylverf
-Kunstenaar in the picture: Kandinsky
-Botanische bloemenprenten met een knolletje
-?Afrikaanse dieren met pastelkrijt
-English High tea
-…..

Op de woensdagmiddag en op de zaterdag zijn er diverse workshopsgroepjes. 

tijden workshops:
woensdag van 13.30 – 15.00 u
zaterdagochtend van 10.30 – 12.00 u
?zaterdagmiddag van 13.30 – 15.00 u

Meer informatie? Klik op de roze websitebutton!

TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof uitagenda!

SuzannesInspiratie

Heukelstraat 43

6225 AB Maastricht

Openingstijden woensdag van 13.30 - 15.00 u
zaterdagochtend van 10.30 - 12.00 u
?zaterdagmiddag van 13.30 - 15.00 u
Prijs prijs (proef)workshop 11,50 euro
prijs hele cursus: zie website
Mail direct

Mail direct naar SuzannesInspiratie

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Zuid-Limburg

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lunchen met kinderen in Zuid-Limburg

Lunchen met kinderen vind ik vaak fijner dan uit eten gaan ’s avonds. Ben jij ook team lunch? Dan heb ik de mooiste plekjes voor je op een rij gezet!

Meer dan 20 sportieve indoor uitjes in Zuid-Limburg

De kinderen in Zuid-Limburg hoeven echt niet stil te zitten! We hebben zoveel leuke, sportieve indoor uitjes, dat het lastig kiezen is!

De allerleukste boswandelingen met kinderen in Zuid-Limburg (en België)

Ben je op zoek naar echt leuke boswandelingen met kinderen ? Check dan deze, door ons persoonlijk geteste boswandelingen in Nederland en België!

De leukste carnavalsplekken met kinderen!

Klaar voor carnaval? Ben je er al uit waar je hét feest dit jaar gaat vieren? Carnavalstad Maastricht, Heerlen of kies je voor een andere stad in Zuid-Limburg? Wij hebben de leukste tips en optochten voor kinderen hier op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief