Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beleef de mijn!

C-mine expeditie is een uniek belevingsparcours, dat al je zintuigen zal prikkelen.

Deze avontuurlijke tocht bij de C-mine Expeditie dompelt je onder in boeiende verhalen over de mijn in al zijn vormen.

C-mine expeditie start in het Energiegebouw van de C-mine site. Eerst daal je af tot 6 meter diep en dan krijg je heel wat verrassende installaties te zien.

In de interactieve geluidscel ga je zelf aan de slag. Produceer je eigen mijn-‘sound’ door hendels, knoppen en wielen te bedienen. Of proef de atmosfeer terwijl je ronddwaalt in het doolhof op weg naar de bovengrond.

Je kan de mijn ook virtueel bezoeken. Zet een helm op je hoofd én …. word terug geflitst naar de hoogdagen van de actieve mijn in de jaren 50.

Het hoogtepunt van de expeditie is de beklimming van de gigantische en authentieke schachtbok op het plein. Die is meer dan 60 meter hoog! Wellicht kom je boven uitgeput aan, maar de beloning is des te groter: een schitterend uitzicht op de groene Limburgse omgeving. Voor de iets minder ‘grote’ waaghals, is er een stop op 15 meter hoogte. Als je niet van hoogtes houdt, blijf dan gerust met beide voeten stevig op de grond. Geniet gewoon van het weidse gevoel op het prachtig gerenoveerde plein.

FAMILIESPEL
Met het leuke gezinsspel ‘Waar is Cyriel de Krekel?’ duik je samen onder in de gangen van C-mine expeditie. Gewapend met een expeditieriem en – boekje ga je met het hele gezin op zoektocht en kom je te weten wie Cyriel is en wat hij in de mijn van Winterslag uitspookt. Ontrafel het mysterie en wie weet ontvang je wel een medaille als aandenken aan deze bijzondere tocht.

Het spel kan gespeeld worden tijdens de openingsuren van C-mine expeditie en is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar. Het expeditieboekje bevat extra knutselpagina’s om thuis nog mee aan de slag te gaan.

Prijs
Gezinsprijs (2 volwassenen en 2 kids): € 28,00
Kinderen tot 6 jaar: € 4,00
Kinderen tussen 6 en 18 jaar: € 8,00

Toegang C-mine expeditie en het ‘mijn-expeditieboekje’.

Voor nog meer informatie ga je naar de website toe via de roze websitebutton.

TIP: Neem ook eens een kijkje op onze kidsproof clubjespagina!

C-mine Expeditie

Evence Coppéelaan 91

3600 Genk

Openingstijden Open: dinsdag t/m zondag: dagelijks van 10 tot 17 uur

Gesloten op:
Maandagen, behalve als dit een feestdag is (in dat geval open van 13 tot 17 uur)
18 oktober t.e.m. 6 november 2019 (Wondergrond)
25 december 2019 (Kerstmis) en 1 januari 2020 (Nieuwjaar)
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar C-mine Expeditie

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kidsproof op Instagram

Blijf via insta op de hoogte van de leukste activiteiten en uitjes voor kinderen!

Uitagenda Kidsproof

Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!

Nieuwsbrief

Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!

Kidsproof Plattegrond

Wij hebben fijne 'Kidsproof'-adressen voor je verzameld op onze Kidsproof Plattegrond Limburg!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat kun je doen op een studiedag in Zuid-Limburg

Hoera, een studiedag! Een dag vrij van school is hét moment om samen iets leuks te doen. Of het nu regent of de zon schijnt, in Zuid-Limburg is er altijd iets spannends te beleven. Van apen spotten tot kastelen beklimmen — hier vind je de leukste ideeën voor een studiedag vol avontuur, plezier en nieuwe ontdekkingen.

Echte winterse uitjes met sneeuw en chocolademelk

Ben je op zoek naar écht winterse uitjes? Compleet met ijs, sneeuw en chocolademelk? Dan hebben voor jou de állerleukste uitjes in Zuid-Limburg op een ritje gezet!

Iets te vieren? Hier eet je de lekkerste taartjes in Zuid-Limburg!

Op zoek naar de allerlekkerste plekjes voor taartjes in Zuid-Limburg? Of je nu een verjaardag viert, een kleine overwinning of gewoon zin hebt in iets zoets — wij verzamelden de leukste, meest kidsproof adressen.

Leuke uitjes met boekenwurmen in Zuid-Limburg

Zijn jullie echte boekenwurmen en op zoek naar een kidsproof uitje in Zuid-Limburg? Dan komt dit blog als geroepen! Of je nu wilt wegduiken in spannende verhalen, samen met je kind een (kinder)boekwinkel wilt ontdekken of gewoon even een gezellig leestje wilt pakken—hier vind je de leukste plekken voor gezinnen die houden van lezen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief