Opa en Oma arrangement
Neem je kleinkinderen gratis mee naar Kasteel Hoensbroek en ontdek het geweldige kasteel samen!
Spelenderwijs ontdekken jullie Kasteel Hoensbroek, dat al zeven eeuwen bestaat. Maar daarbij kunnen de kinderen naar hartenlust spelen en speuren in en rondom het kasteel. Zo’n dagje is niet alleen leuk voor de kleinkinderen, maar ook voor jezelf. Geldig op woensdagmiddag en de ochtenden van alle werkdagen.
Bezoek met je kleinkinderen het kasteel en betaal alleen voor jezelf de entreeprijs. Kleinkinderen kunnen dus gratis naar binnen. Maar dat niet alleen: ieder kind krijgt ook een gratis Ontdek-het-Kasteeltocht. Met deze stempelspeurtocht ontdekken jullie de tien meest bijzondere plekjes van het kasteel: van de geheime kamer tot het gemakje. De echte speurder verzamelt tijdens het speuren ook de tien verschillende stempels.
Nagenieten met een hapje en drankje
In de sfeervolle kelderkeuken kunnen jullie nog even lekker nagenieten van de leuke dag en drink je samen een drankje en eet je een heerlijk broodje of pannenkoek.
Het arrangement nog een keer samengevat:
– Oma’s en opa’s betalen de reguliere entreeprijs.
– Kleinkinderen (t/m 12 jaar) hebben gratis entree.
– Alleen geldig op woensdagmiddag en de ochtenden van alle werkdagen bij binnenkomst voor 12:00 uur.
– Ieder kleinkind krijgt een gratis Ontdek-het-Kasteeltocht
– Niet geldig tijdens schoolvakanties.
TOF! In 2023 krijgt Kasteel Hoensbroek het Kidsproof keurmerk! Een echte aanrader volgens kinderen dus.
Klik op de roze button voor meer informatie!
Kasteel Hoensbroek
Klinkertstraat 118
6433 PB Hoensbroek
Prijs
oma en oma mogen gratis de kleinkinderen meenemenToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen
Een vrolijk mini-magazine vol ideeën voor een fijn paasweekend samen, met inspiratie van LIDL
Pasen op het water
Vier Pasen op de boot met een heerlijke Paas- of pannenkoekenbrunch van Rederij Stiphout!
Pannenkoekencruise Maastricht
Onbeperkt pannenkoeken eten tijdens een rondvaart met Rederij Stiphout in Maastricht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leukste natuurspeeltuinen in Zuid-Limburg
Kinderen die vies thuiskomen is een geslaagde dag. In Zuid-Limburg heb je geluk, want hier barst het van de plekken waar kinderen vrij kunnen spelen in de natuur. Denk aan klimmen over boomstammen, spelen met water, hutten bouwen en eindeloos struinen.
Buggyproof uitjes
Is je kind nog gebonden aan een buggy voor lange afstanden, dan wil jij vast weten wat voor ontzettend leuke uitjes wij jou kunnen tippen!
Uitjes met kinderen waar je zelf kunt relaxen
Soms, heb je geen zin om mee te spelen. Ben je gewoon even moe en wil je tijd voor jezelf. Met deze uitjes kun je zelf relaxen.