Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voetbal voor Mini’s

De allerkleinsten van 2 t/m 6 jaar kunnen al lekker voetballen bij Voetbal voor Mini's!

Bij Voetbal Voor Mini’s kunnen kinderen van 2 t/m 6 jaar kennis maken met de sport. Op de locaties in Heerlen, Kerkrade of Vaesrade staan sportieve, uitdagende, leerzame en vooral leuke oefeningen centraal. Zo verbeteren kinderen hun motoriek, het balgevoel en het coördinatievermogen!

Er wordt elke week gestart met een goede warming up en lichaamsoefeningen. Daarna starten diverse spelletjes op muziek en mogen de Mini’s samenwerken met elkaar of met de ouder waardoor de sociale vaardigheden een boost krijgen. De oefeningen duren ongeveer 10 minuten. Een training duurt 55 minuten. In de winter trainen ze in een sporthal, in de zomer in de buitenlucht op een voetbalveld.

Het is belangrijk om een Mini veel te laten bewegen en te ontdekken. Bewegen heeft een positieve invloed op het tegengaan van overgewicht en bewegingsachterstand. Na de les krijgen de Mini’s altijd een gezonde snack, een drankje en een tekening.

Trainers
De lessen worden gegeven door minimaal 3 enthousiaste train(st)ers die ook affiniteit hebben met voetbal. De ouders gaan in de jongste categorieën ook mee het veld op. De training is voor ouders niet intensief. Sportieve kleren en schoenen voor Mini en ouder zijn wel aan te raden. 

Seizoenen
Iedere zaterdag is er een training en een seizoen bestaat uit 10 reguliere trainingen en 1 inhaaltraining. Na deze reeks van 11 is het seizoen afgelopen. 

Diploma
In de laatste training van het seizoen is er een diploma-uitreiking waarbij de Mini’s allemaal een diploma ontvangen.  Bij Voetbal Voor Mini’s draait alles om plezier maken en hebben. Zowel voor de Mini’s als voor de ouders en trainers is dit een uniek leuke ervaring die je zeker niet mag missen!

Inschrijven? Klik voor meer informatie op de roze websitebutton!

TIP: Bekijk ook eens onze Uitagenda!

Voetbal voor Mini's - Heerlen, Kerkrade & Vaesrade

Openingstijden Zie roze websitebutton
Prijs Zie roze websitebutton

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek Maastricht vanaf het water

Toerist in eigen stad, de regio ontdekken vanaf het water of op zoek naar een tof uitje voor de lange weekenden? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Wij hebben de leukste tips voor je op een rij gezet!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Een meivakantie vol gezinsuitjes in Zuid-Limburg!

Wat hebben onze kids er zin in: heerlijk 2 weken vrij! Maar wat gaan jullie allemaal doen? Er zijn volop activiteiten in Zuid-Limburg, dus aan keuze geen gebrek! Van sportieve uitjes tot interactieve musea: er is van alles te doen!

Gratis uitjes in de natuur in Zuid-Limburg

Op zoek naar leuke, gratis uitjes in de natuur waar je met kinderen écht blij van wordt? Goed nieuws: je hoeft helemaal geen entree te betalen om een geweldige dag buiten te hebben.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief