Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Een nacht in de Efteling

Nu in Theater aan het Vrijthof: eindelijk écht een voorstelling voor iedereen boven de 1 meter 20!

In deze hilarische voorstelling komen de wonderlijke wereld van de Efteling en de traditie van de komedies van Jon van Eerd samen. Tijdens een nachtelijk avontuur belanden de zusjes Julia en Sophie achter de poorten van de Efteling, waar iets vreemds aan de hand lijkt te zijn.

Alles staat op z’n kop en niets klopt meer. De Fakir kan niet meer op zijn tapijt vliegen omdat hij hoogtevrees heeft. De klokken van Frau Schmetterling lopen niet meer omdat de muizen denken dat ze een olifant zijn. En in de Danse Macabre zijn de geesten hun ritmegevoel kwijt. En wat als deze Eftelingbewoners zich in de talkshow van Eva Drienek moeten komen verantwoorden?

Kom gezellig met het hele gezin kijken bij Theater aan het Vrijthof. Voor meer informatie over deze voorstelling klik je op de roze websitebutton!

TIP: neem ook alvast een kijkje op onze kidsproof kinderfeestjespagina, kun je alvast je feestje plannen voor als je binnenkort jarig bent.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Theater aan het Vrijthof

Vrijthof 47

6211 LE Maastricht

Openingstijden Zie roze websitebutton
Prijs Zie roze websitebutton
Mail direct

Mail direct naar Theater aan het Vrijthof

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Zuid-Limburg

Meer inspiratie

Nieuwsbrief

Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!

Kidsproof op Instagram

Blijf via insta op de hoogte van de leukste activiteiten en uitjes voor kinderen!

Kidsproof Plattegrond

Wij hebben fijne 'Kidsproof'-adressen voor je verzameld op onze Kidsproof Plattegrond Limburg!

Facebook inspiratie

Like en volg ons op Facebook en bekijk de nieuwste uitjes en toffe inspiratie als eerste!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Iets te vieren? Hier eet je de lekkerste taartjes in Zuid-Limburg!

Op zoek naar de allerlekkerste plekjes voor taartjes in Zuid-Limburg? Of je nu een verjaardag viert, een kleine overwinning of gewoon zin hebt in iets zoets — wij verzamelden de leukste, meest kidsproof adressen.

Echte winterse uitjes met sneeuw en chocolademelk

Ben je op zoek naar écht winterse uitjes? Compleet met ijs, sneeuw en chocolademelk? Dan hebben voor jou de állerleukste uitjes in Zuid-Limburg op een ritje gezet!

Leuke uitjes met boekenwurmen in Zuid-Limburg

Zijn jullie echte boekenwurmen en op zoek naar een kidsproof uitje in Zuid-Limburg? Dan komt dit blog als geroepen! Of je nu wilt wegduiken in spannende verhalen, samen met je kind een (kinder)boekwinkel wilt ontdekken of gewoon even een gezellig leestje wilt pakken—hier vind je de leukste plekken voor gezinnen die houden van lezen.

Wat kun je doen op een studiedag in Zuid-Limburg

Hoera, een studiedag! Een dag vrij van school is hét moment om samen iets leuks te doen. Of het nu regent of de zon schijnt, in Zuid-Limburg is er altijd iets spannends te beleven. Van apen spotten tot kastelen beklimmen — hier vind je de leukste ideeën voor een studiedag vol avontuur, plezier en nieuwe ontdekkingen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief