Op stap met de eenhoorn
Op stap met de eenhoorn, ontdek alles over Abdij van Herkenrode op een speciale manier!
Ga op ontdekkingstocht samen met de eenhoorn bij Abdij van Herkenrode in Hasselt, ontdek het verhaal achter de abdij! Geschikt voor de kleine avonturiers van 3 tot 6 jaar!
Reis door de historiek van de abdij samen met de eenhoorn, maak leuke opdrachtjes en luister naar magische verhalen. Onderweg kom je een ridder, reiziger, kok en andere personages tegen.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Zoek je een Kidsproof plekje om te lunchen of dineren? Neem een kijkje in de rubriek Uiteten!
Abdij van Herkenrode
Herkenrodeabdij 4
3511 Hasselt
Openingstijden
Van dinsdag t/m zondag van 10:00 tot 17:00 uurGesloten op 1 januari, 24, 25 en 31 december
Prijs
Voor prijzen en tickets, klik op de roze websitebutton.
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie
Alvast reserveren: Sintfeest Rederij Stiphout
Geniet van een te gek pannenkoekenfeest met de Sint en zijn pieten!
Arriva Kids Vrij Limburg
Kinderen reizen deze herfst gratis met de bus én trein in Limburg met Arriva Kids Vrij!
Klimbos Fun Forest Venlo
Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Escape rooms met kinderen in Zuid-Limburg
Samen puzzelen, aanwijzingen zoeken en proberen te ontsnappen: een escape room is het perfecte uitje voor gezinnen met kinderen. In Zuid-Limburg vind je een verrassend aanbod dat geschikt is voor jong en oud.
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Lekker lunchen met kinderen in Zuid-Limburg
Een dagje eropuit met de kids? Dan hoort daar natuurlijk ook een gezellige lunch bij!