Op stap met de eenhoorn
Op stap met de eenhoorn, ontdek alles over Abdij van Herkenrode op een speciale manier!
Ga op ontdekkingstocht samen met de eenhoorn bij Abdij van Herkenrode in Hasselt, ontdek het verhaal achter de abdij! Geschikt voor de kleine avonturiers van 3 tot 6 jaar!
Reis door de historiek van de abdij samen met de eenhoorn, maak leuke opdrachtjes en luister naar magische verhalen. Onderweg kom je een ridder, reiziger, kok en andere personages tegen.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Zoek je een Kidsproof plekje om te lunchen of dineren? Neem een kijkje in de rubriek Uiteten!
Abdij van Herkenrode
Herkenrodeabdij 4
3511 Hasselt
Openingstijden
Van dinsdag t/m zondag van 10:00 tot 17:00 uurGesloten op 1 januari, 24, 25 en 31 december
Prijs
Voor prijzen en tickets, klik op de roze websitebutton.
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Meer dan 20 sportieve indoor uitjes in Zuid-Limburg
De kinderen in Zuid-Limburg hoeven echt niet stil te zitten! We hebben zoveel leuke, sportieve indoor uitjes, dat het lastig kiezen is!
De allerleukste boswandelingen met kinderen in Zuid-Limburg (en België)
Ben je op zoek naar echt leuke boswandelingen met kinderen ? Check dan deze, door ons persoonlijk geteste boswandelingen in Nederland en België!
Voorjaarsvakantie met kids in Zuid-Limburg
Wie kijkt er niet uit naar dit weekend, heerlijk! Wordt er bij jullie ook zo gestuiterd in huis? De rust na de carnavalsdagen vind ik ook altijd wel weer lekker. Al denken mijn kids daar anders over. Daarom hieronder leuke tips om er een heerlijke vakantie van te maken!