Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De BloteVoetenHut

Natuurlijk eten en spelen! Een leuk familierestaurant gelegen in de natuur. Kom je ook deze vakantie?

Aan het begin van het BloteVoetenPark, midden in de prachtige natuur, ligt de sfeervolle BloteVoetenHut met natuurterras. Genietend in de zon of schaduw kun je hier heerlijk zitten, zowel bij goed als ‘slecht’ weer. Kinderen vermaken zich prima op het speeltoestel of in de modderkeuken. De kleinschalige omgeving zorgt ervoor dat je altijd toezicht hebt op je kind!

Voor de allerkleinsten zijn er binnen diverse peuterspeeltoestellen en speelgoed die ze uitdagen om zelfstandig te spelen. Zo is er een sensory tafel, een keukentje, klautermateriaal en nog veel meer.

De BloteVoetenHut is ook leuk om jouw kinderfeestje te vieren. Er zijn kinderstoelen, een verschoonplek en gezonde kindergerechten aanwezig. Er worden ook veel leuke activiteiten georganiseerd: van een BloteVoetenVoelPad binnen tot knutselen.

Kom je ook genieten? De BloteVoetenHut en natuurterras zijn vrij toegankelijk. De schoenen mogen dan ook aanblijven! Honden zijn van harte welkom, behalve bij de BloteVoetenWandeling zelf.

Meer informatie? Klik op de roze websitebutton!

TIP: Meer kindvriendelijke restaurantjes met speeltuin en terras vind je hier!

BloteVoetenPark

Ganzepool 15

6443 WZ Brunssum

Openingstijden Wanneer: vanaf carnavalswoensdag tot en met de kerstvakantie is de Hut van woensdag t/m zondag geopend van 10:00 uur tot 19:00 uur.
In de schoolvakanties en in juni, juli en augustus alle dagen van de week geopend.
Mail direct

Mail direct naar BloteVoetenPark

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nieuwsbrief

Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!

BloteVoetenPark

Beleef de natuur met al je zintuigen. Het BloteVoetenPark is avontuurlijk voor iedere leeftijd!

Kidsproof op Instagram

Blijf via insta op de hoogte van de leukste activiteiten en uitjes voor kinderen!

360° show ‘Voyage of the Stars’ (6+)

Beleef dit ruimteavontuur in de 360° filmzaal van Cosmodrome!

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Deze 16 speeltuinen in Zuid-Limburg gaan weer open

De zon laat zich weer vaker zien, jassen mogen langzaam wat vaker open en kinderen krijgen weer dat bekende lentekriebeltje: naar buiten! Goed nieuws, want in Zuid-Limburg openen de leukste speeltuinen weer hun hekken.

Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Zuid-Limburg?

Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!

Uitjes met kinderen waar je zelf kunt relaxen

Soms, heb je geen zin om mee te spelen. Ben je gewoon even moe en wil je tijd voor jezelf. Met deze uitjes kun je zelf relaxen.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief