Vakantie op de Mescherhei
Vier je vakantie tussen de prachtige Limburgse heuvels, op Boerderij de-Mescherhei!
Ergens tussen de mooie heuvels van Mesch en Sint-Geertruid ligt Boerderij De Mescherhei.
Deze plek is niet alleen leuk om te bezoeken maar ook om te er te overnachten! Wordt wakker met een vers gelegd eitje van een van de kippen en een prachtig uitzicht.
Op de boerderij lopen verschillende dieren rond zoals koeien, kippen en paarden. Daarnaast is deze plek ideaal om een leuke wandeling te maken dankzij de vele landweggetjes en wandelpaden!
Naast camperen is het ook mogelijk om een appartementje te huren.
Interesse? Klik voor meer informatie op de roze websitebutton!
Tip: kijk ook eens in onze uitagenda voor opkomende uitjes bij jou in de buurt!
De Mescherhei
Heiweg 7
6265 NL Sint Geertruid
Prijs
Check de roze websitebutton voor meer informatieToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zwemmen in natuurwater
Wil je lekker zwemmen in natuurwater? Wij vonden de leukste plekjes voor jou!
Waterpret in Zuid-Limburg voor kids
Zuid-Limburg is dé plek om af te koelen op warme dagen! Van spetterende waterparken tot kano-avonturen en kindvriendelijke strandjes – voor elk gezin is er wat wils. In deze lijst vind je de leukste wateractiviteiten in en rondom Zuid-Limburg waar kinderen zich eindeloos kunnen vermaken.
15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!
Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!