Oudsbergspel
Help de boswachter met het beschermen van het natuurgebied en speel het spel!
Het Oudsbergspel is een leuk smartphone spel om te doen met vrienden, het gezin of met de klas!
Help de boswachter met het beschermen van natuurgebied de Duinengordel en kom alles te weten over deze bijzondere duin. Tijdens het spel kruip je in de huid van de eeuwen oude aardmannetjes die er vroeger leefden!
Hoe het werkt is dat je op pad gaat met je groepje. Je hebt voor het spel minstens 4 spelers nodig. Onderweg kun je de QR-codes scannen die op de paaltjes staan. Scan de codes en speel er op los!
Het spel is leuk voor kinderen van 7 tot 18 jaar. Er zijn 2 routes: de -12 route is 1 kilometer lang en de +12 route is 2 kilometer lang. Zo is er voor ieder wat wils!
Meer informatie over dit leuke natuurspel? Klik dan op de roze websitebutton voor meer informatie!
TIP: kijk ook eens op onze uit-etenpagina voor leuke en kindvriendelijke restaurantjes bij jou in de buurt!
Duinengordel
Winterslagstraat 87
3600 Genk
Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De allerleukste boswandelingen met kinderen in Zuid-Limburg (en België)
Ben je op zoek naar echt leuke boswandelingen met kinderen ? Check dan deze, door ons persoonlijk geteste boswandelingen in Nederland en België!
Voorjaarsvakantie met kids in Zuid-Limburg
Wie kijkt er niet uit naar dit weekend, heerlijk! Wordt er bij jullie ook zo gestuiterd in huis? De rust na de carnavalsdagen vind ik ook altijd wel weer lekker. Al denken mijn kids daar anders over. Daarom hieronder leuke tips om er een heerlijke vakantie van te maken!
Meer dan 20 sportieve indoor uitjes in Zuid-Limburg
De kinderen in Zuid-Limburg hoeven echt niet stil te zitten! We hebben zoveel leuke, sportieve indoor uitjes, dat het lastig kiezen is!