Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Oudsbergspel

Help de boswachter met het beschermen van het natuurgebied en speel het spel!

Het Oudsbergspel is een leuk smartphone spel om te doen met vrienden, het gezin of met de klas!

Help de boswachter met het beschermen van natuurgebied de Duinengordel en kom alles te weten over deze bijzondere duin. Tijdens het spel kruip je in de huid van de eeuwen oude aardmannetjes die er vroeger leefden!

Hoe het werkt is dat je op pad gaat met je groepje. Je hebt voor het spel minstens 4 spelers nodig. Onderweg kun je de QR-codes scannen die op de paaltjes staan. Scan de codes en speel er op los!
Het spel is leuk voor kinderen van 7 tot 18 jaar. Er zijn 2 routes: de -12 route is 1 kilometer lang en de +12 route is 2 kilometer lang. Zo is er voor ieder wat wils!

Meer informatie over dit leuke natuurspel? Klik dan op de roze websitebutton voor meer informatie!

TIP: kijk ook eens op onze uit-etenpagina voor leuke en kindvriendelijke restaurantjes bij jou in de buurt!

Duinengordel

Winterslagstraat 87

3600 Genk

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Duinengordel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Vakantie in Discovery

Ontdek deze vakantie het superleuke wetenschaps- en techniekmuseum in het zuiden!

Nieuwsbrief

Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!

6 Nieuwe familiefilms bij Pathé

Buiten is het koud, maar bij Pathé zit je lekker warm. Geniet in de bios van de nieuwste familiefilms!

Dans2Daagse

Ontdek in 2 dagen dansstijlen als jazz, modern, urban en klassiek in het theater!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Meer dan 20 sportieve indoor uitjes in Zuid-Limburg

De kinderen in Zuid-Limburg hoeven echt niet stil te zitten! We hebben zoveel leuke, sportieve indoor uitjes, dat het lastig kiezen is!

Lunchen met kinderen in Zuid-Limburg

Lunchen met kinderen vind ik vaak fijner dan uit eten gaan ’s avonds. Ben jij ook team lunch? Dan heb ik de mooiste plekjes voor je op een rij gezet!

De allerleukste boswandelingen met kinderen in Zuid-Limburg (en België)

Ben je op zoek naar echt leuke boswandelingen met kinderen ? Check dan deze, door ons persoonlijk geteste boswandelingen in Nederland en België!

De leukste carnavalsplekken met kinderen!

Klaar voor carnaval? Ben je er al uit waar je hét feest dit jaar gaat vieren? Carnavalstad Maastricht, Heerlen of kies je voor een andere stad in Zuid-Limburg? Wij hebben de leukste tips en optochten voor kinderen hier op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief